MUSTANG

Mustang – značka, ktorá v sebe nenesie iba prenádherné auto, ktoré musia mať v garáži nejeden muž. Ide tiež o módnu značku, ktorá na trhu pôsobí už od roku 1932. Bola založená Luisou Hermannová. Pôvodná myšlienka tkvela iba v podoře manžela, pretože jeho podnik v oblasti stolárstva moc neprosperovala. Nikto vtedy netušil (dokonca ani sama zakladateľka), že sa táto značka stane doslova unikátom na odevnom trhu. Úspech si značka vyslúžila najmä vďaka tou, že svojich zákazníkov kládla na prvé miesto. Rozhodla sa vyhovieť všetkým požiadavkám svojich zákazníkov, preto im ponúkala tú prvotriednu kvalitu. Všetko začalo s džínsy, ktoré sú dodnes veľmi kvalitné a v ktorých sa budete nielen dobre cítiť, ale budete v nich aj dobre vyzerať. Dodnes si spoločnosť váži svojich zamestnancov, pretože je si dobre vedomá, že bez nich by nebola tam, kde je dnes. Prvotné džínsy od roku 1953 sa do súčasnosti riadne zlepšili, avšak kvalita a pohodlnosť stále zostáva.

Nie sú to len džínsy, na čo sa firma zameriava

mustang1Značka sa však nezameriava len na džínsy, ako tomu bolo na úplnom začiatku. V jej sortimente sa dočkáte aj iných kúskov oblečenia, a to napríklad košeľou či tričiek. Na svoje si prídu najmä ženy, pretože široká škála spodnej bielizne je pripravená priamo pre nich. Výroba sa tiež začala špecializovať na obuv. Tá ide vždy s najnovšími módnymi trendmi, teda aj s nimi zostanete stále štýloví.

Keďže sa jedná o naozaj skvelé kúsky, nebudete ľutovať toho, že práve do nich investujete. Vďaka nadčasovosti džínsov a stále padnúcim „in“ topánkam docielite veľmi dobrého outfitu. Look možno doladiť o jednoduchá basic tričká alebo košele aj iné značky. Keď mu ste napríklad doteraz mali problém zohnať vhodné a dobre padnúce džínsy, už pre nich nemusíte chodiť ďaleko, pretože táto problematika bude v okamihu dešifrované. Aj kvôli nim totiž zamierte do kamenných predajní práve tejto spoločnosti. A ako už bolo spomenuté, skombinujete je naozaj so všetkým, pretože džínsov nie je nikdy dosť.

Značka Mustang sa teda zameriava nielen na výrobu a predaj oblečenia, ale aj na obuv, ktorá ide stále s módou, a tak kúpa tejto obuvi nebude nikdy krokom vedľa.