Dovolenka sa už blíži, rezervácia parkovania uľahčí starosti

Chvíle plné odpočinku, strávené s našimi blízkymi. Oddych od všedných starostí počas letných alebo zimných voľných dní je skrátka vítaný, načerpáme nové sily a vychutnáme si všetku tú pohodu, ktorá sa s dovolenkou spája.

Kto cestuje letecky, musí vyriešiť aj otázku, ako sa k miestu odletu dopraviť. Obvykle je to vlastným autom, ale kde vlastne zaparkovať? Na bežnom parkovisku ide o riziko, ktoré sa vôbec neoplatí podstúpiť. Oveľa lepším riešením bude zverenie sa do rúk profesionálov. Krátky rezervačný formulár a máte vlastne hotovo!

Uvediete základné údaje, zamluvíte si miesto

Dátum a čas príchodu a odchodu, ale aj voľba, či preferujete vonkajšie alebo naopak garážové státie. Parkovať na letisku je veľmi jednoduché. Stačí len, aby ste boli v dohodnutom čase na mieste a potom odovzdali auto na preparkovanie. Podobne jednoduché to bude aj pri odovzdaní vozidla potom, čo sa vrátite z dovolenky. Kľúče na vás totiž už čakajú v boxe.

Výhodou je niekoľkostupňové zabezpečenie, vďaka ktorému si nemusíte pri voľných chvíľkach na pláži robiť starosti. Fyzická ostraha je prepojená s kamerami, k dispozícii sú aj kryté garáže. HD kamery dohliadnu na parkovaciu plochu, infračervený bezpečnostný systém upozorní strážcu na nezrovnalosti. A okrem iného, pokiaľ chcete vozidlo umyť a vyčistiť, stačí si túto možnosť v priebehu rezervácie ešte doobjednať. Domov potom pôjdete krásne čistým vozidlom!

Online formulár je otázkou niekoľkých minút

V dnešnej uponáhľanej dobe nikto nemá čas nazvyš, ale s tým už rezervačné formuláre samozrejme dopredu počítajú. Pôjde len o minúty, vyplnenie základných náležitostí je veľmi jednoduché. Kalkulácia ceny bude pripravená okamžite, viete presne, koľko za objednané služby vo finále zaplatíte. Komplexné zabezpečenie je stávkou na istotu.