Desigual

Španielska značka Desigual vznikla v roku 1984 a bola založená švajčiarskym návrhárom Thomasom Meyerom. Jej charakteristickým a na prvý pohľad rozpoznateľným znakom sú výstredné až divoké, pestro farebné odevy a doplnky, ktoré prekypujú optimizmom a dobrou energiou. Odvážne prepojenie použitých farieb, etno a patchworkovej vzory, zaujímavé vyšívania, dizajnové zdobenie a naozaj mnohokrát prekvapujúce dizajn spôsobujú, že popri žiadne kolekcie Desigual nemožno len tak prejsť bez povšimnutia. Pokiaľ máte radi originálne oblečenie, móda je pre vás tak trochu hrou a vyjadrením štýlu vašej osobnosti, značka Desigual sa vám iste zapáči a bude pre vás dobrou voľbou. 

Pestrá značka Desigual 

Rodiskom značky Desigual je Barcelona, ktorá ponúka veselé modely oblečenia, kvalitnej obuvi aj doplnkov. Pestré farby sa u Desigual objavujú vo všetkých možných, ale aj nemožných kombináciách, s rôznymi potlačami, ktoré sa inde neobjavujú vôbec alebo len na malých plochách. Zdobia je potrebné aj náramky alebo náušnice. Značka Desigual svoje odevy hýriace farbami predáva v mnohých krajinách sveta. Väčšina ľudí nosí konzervatívne tmavé farby a tieto kúsky skvele vyniknú. Celý brand Desigual predáva svoje produkty doslova po celom svete a zamestnáva už viac ako 3 000 ľudí. Ide o obrovské množstvo vysoko kreatívnych ľudí pohromade. Všetci hýri optimistickými farebnými návrhy, z ktorých vzniknú extravagantné kúsky, ako kabáty, tielka, letné šaty na ramienka či topánky na platforme v zbrusu inovovanom dizajne. 

Desigual ako značka plná optimizmu. 

Značka Desigual je známa aj vďaka svojim provokatívnym reklamám a nebojí sa zmyselne odhalených tiel, ale aj provokatívnych sloganov. Pretože značka Desigual ponúka naozaj veselú a výraznou moderné módu pre ženy, ale aj mužov a deti, a vyrába aj rôzne pestré doplnky, nie je hneď tak pre každého. Rozhodne vám ale urobí život veselším. Každý jej model je úplne jedinečný svojím strihom aj tými najmenšími detailmi v podobe výšivky či aplikácie zdôrazňujúce originalitu. Každá nová kolekcia tejto značky je úplne odlišná a jedinečná od tej minulej, aj keď vždy nesie charakteristické prvky. Pre značku sú charakteristické kombinácie nezvyklých vzorov a farieb. Značka Desigual ponúka najmä dámske, pánske i detské oblečenie, dámsku aj pánsku obuv, detské topánky, tašky, kabelky, šperky, štýlové doplnky, kozmetiku i vôňa.