Basic šaty tohtoročné leto opäť vedú!

Každá sezóna prináša do módy niečo iné a niečo nové. Veľakrát sa stretneme dokonca s takými kúskami, ktoré sú nové naozaj iba v danej sezóne, v minulosti sme sa totiž s nimi stretli taky. Móda totiž, keď si nevie rady, tak sa zameriava na unikátne a hlavne obľúbené kúsky, ktoré by opäť mohla prebudiť k životu. Častokrát je to naozaj dobrá voľba, aj keď sa niekedy stane, že sa trochu utne a že zvolí niečo, čo nebolo trendy ani vtedy, nieto teraz. Taký kúsok boli napríklad zvonové nohavice, na ktoré by človek nemal ani okom zablúdiť. 

Avšak ani tohtoročné leto sa neobišlo bez noviniek vo svete módy. Aktuálne si do svojho šatníka môžeme kupovať najmä sandálky rôznych prevedení, ale najčastejšie však tie na zaväzovanie. Ďalej sa môžeme tešiť na kúpu džínsových sukní, ktoré sa taky stali opäť populárne. Sukne sú však trendy v akejkoľvek podobe, teda výnimku tvorí len upnuté krátke sukne, ktoré štýlové naozaj nie sú. Tylové alebo skladané sukne sú však jasnou voľbou, s ktorou budete bodovať! 

Keď mu ste však nadšenci šiat, potom by ste sa rozhodne mali upútať na jednoduché basic šaty. Zabudnite však na klasické krátke prevedenie týchto šiat. Radšej siahnite po dlhšom spracovaní, avšak nie po tom úplne dlhom. Dĺžkovo vyberte šaty k členkom, ktoré sú však od polovice stehien rozstřihnuté – tvorí teda akési rozparky po stranách. 

Ako také šaty kombinovať? 

Tieto šaty sú vďaka veľmi obľúbené štýlové kombináciu unikátne v tom, že ich môže nosiť žena každej postavy. Také šaty sa totiž nosia najmä v kombinácii s džínsovú bundičkou, ktorá je naozaj fantastická (mimochodom aj v tomto prípade sa jedná o retro kúsok, ktorý bol pred niekoľkými rokmi prebudený k životu a od tej doby je stále v kurze). Ďalej k tomu nevoľte žiadne balerínky alebo elegantné obuv, ale zamerajte sa predovšetkým na obyčajné tenisky alebo botasky.