Aké topánky sa teraz nosia?

Móda čo chvíľku mení svoje najnovšie módne trendy, ktoré musí mať každá žena vo svojom šatníku. Každá nová bunda alebo každý nový kabát musí byť súčasťou dámskej už tak preplnené skrine. Mnoho mužov nad tým len krútia hlavou, ale presne ako ženy nakupujú oblečenie, tak páni čakajú dlhú dobu na to, aby si mohli kúpiť auto svojich snov. Ženy si však svoje sny plní hneď, čo je uvidí pred svojimi očami. Samozrejme sa míňanie výplaty nevzťahuje len na oblečenie, ale aj na topánky, ktoré sú dôležitou súčasťou každého dámskeho šatníka. Žiadna žena nedovolí, aby sa predovšetkým topánkam niečo stalo. To je zase to isté, ako keď muž nedovolí, aby si žena sadla za volant vysnívaného auta. Každý svet je teda iný, ale v každom sa musíme pochopiť. A rovnako ako u automobilov, tak aj u topánok prichádza rok čo rok móda s novinkami. Aké to sú teraz? 

  1. Tenisky skamienkamisú tohtoročným jarným trendom 

Väčšinou móda prichádza s novinkami na začiatku ročných období. Aj teraz prišla s aktuálnym posunom v módnom svete. Ide o novinku, ktorá sa dotkne predovšetkým tenisiek. Tie sú totiž teraz vysadené najmä drobnými kamienkami alebo rôznymi aplikáciami, ktoré z všedný obuvi urobia naprostej unikáty, s ktorými rozžiarite svoj bežný look. Niet sa teda čomu diviť, keď sa tento trend obľúbil najmä u žien, ktoré milujú jednofarebné outfity. 

  1. Metalovástriebornávedie predovšetkým u poltopánok 

Poltopánky sú pohodlnejšie obuvou u formálnemu looku, a tak sa nie je čomu diviť, keď ich volia veľká séria žien práve vo chvíli, keď je nútená sa obliecť do úzkych nohavíc a saka. Samozrejme nie sú poltopánky len súčasťou formálnych look, ale v poslednej dobe sa stali populárne aj u ležérnych outfitov. Pokiaľ k pohodlnému looku zvolíte metalovo strieborné poltopánky, budete absolútne štýloví, tým si môžete byť istí! Poltopánky nemusí byť iba o nudné čiernej farbe.