Aké náušnice voliť k looku s holými ramenami?

Holé ramená sú opäť v móde. V dnešnej dobe zakúpite tričká nielen s „vyrezanými“ ramenami, ale taky krásne topy bez ramienok, ktoré nám ramená taktiež odhaľujú. Tento štýl sa nosil pred niekoľkými rokmi, určite si naň pamätajú ženy po štyridsiatke, ktoré v takýchto topoch chodili na diskotéky, keď hrali nestarnúci hity Michala Davida. Rovnako ako hity Michala Davida, tak sa aj topy, ktoré odhaľujú ramená, stali nesmrteľnými. Ale aké náušnice s nimi kombinovať?

Topy odhaľujúce nám ramená môžeme kombinovať so sukňami či džínsy, otázkou ale je, aké doplnky voliť. Mnoho žien siahne vždy po náhrdelníka, ale to skutočne nie je jediný doplnok, ktorý sa k tomuto štýlu hodí. Možno dokonca viac ako náhrdelník sa k tomuto štýlu hodia náušnice, a to rovno so strapcami.

S týmito náušnicami sa v poslednej dobe pretrhol vrece. Zoženieme je takmer v akýchkoľvek farbách a farebných kombináciách. Strapce na náušniciach bývajú dlhé, iné kratšie, napriek tomu všetky sú elegantné.

Samozrejme náušnice so strapcami nie sú jedinými náušnicami, ktoré sa k tomuto štýlu hodia!

perličky

Ak chcete pôsobiť elegantne a keď máte vlasy sčesané hore do nejakého ledabylého či naopak elegantného drdolu, rozhodne by ste mali siahnuť skôr po perličkách. Tie sú oveľa elegantnejší a sú skutočne noblesné. Na farbe nezáleží – rozhodujete sa podľa farieb vášho outfitu. Nikdy neurobíte zle, keď siahnete po tradičných bielych perličkových náušniciach.

masívne krásky

Pamätáte si ešte na dobu, kedy sa nosili vo veľkom masívne náhrdelníky? Každá žena je musela mať, ale v obchodoch s bižutériou alebo módnymi doplnkami boli tieto náhrdelníky strašne drahé. Ženy sa preto rozhodli, že začnú vo veľkom nakupovať cez Aliexpress či Wish a napodiv urobili to najlepšie, čo mohli. Tu totiž prišli ku skvelým masívnym náhrdelníkom, ktoré stáli niekoľko málo desiatok korún.

A presne tak to urobte aj s masívnymi náušnicami, ktoré sa hodia k holým či odhaleným ramenám. Nebojte sa dlhších visiacich, ale ani drobných, honosných kúskov.