Buď kráľovná baretov

Ak tento rok plánujete nákup nejakej tej štýlové pokrývky hlavy, do chladného jesenného počasia, siahnite po baretky. Baret tento rok proste letia. Netreba mať obavy, že vám baret nesadne a nebude vám pristane. Hodí sa snáď ku každej žene nehľadiac na jej účes. Vďaka baretky dostane váš outfit elegantný francúzsky nádych a neujdete pozornosti žiadnemu okoloidúcemu.

Ak si hovoríte, že práve nie ste kabátkový typ tak na čo vám bude baret, tak sa mýlite. Baret možno nosiť snáď ku každému módnemu štýlu, ktorý sa v tomto ročnom období nosia.

Baret a kože

Kožené bundy, saká k jeseni proste neodmysliteľne patrí. Preto sa nebojte napríklad ku koženej bunde nasadiť aj kožený baret. Uvidíte, ako sa ležérne bunda stane v momente súčasťou elegantného outfitu.

Farba a vzor

Nebojte sa nakúpiť si baretov viac. Môžeme vám zaručiť, že ak im prídete na chuť, už bez neho von nevyjdete. Jednofarebné barety sa veľmi ľahko kombinujú. Čierny baret je skvelá neutrálny voľba, hodí sa úplne ku všetkému. Ak nechcete zostať len pri jednej farby, nebojte sa siahnuť po vínovo červenej, tmavo modrej a farba, ktorá vám tento rok nesmie chýbať je horčicovo žltá.

Či milujte vzory, môžete si zaobstarať baretka s kockovaným vzorom. Dbajte na to, aby ste k tomuto baretky mala jednofarebnú bundu alebo kabát. Pokiaľ bude mať baret aj kabát úplne rovnaký vzor netreba tomuto outfitu nič vytknúť.

Buďte štýlová a nebojte sa vyskúšať niečo nové, baretka sa hodí pre všetky vekové kategórie. Je to slušivý doplnok ku každému outfitu, ktorý ešte dokáže krásne zahriať v chladnom jesennom dni.