Aj s farebnými džínsy vyhráte módne závod!

Móda znamená pre každú ženu niečo iné. Pre niektorú je to vec, ktorá sa úplne nerieši. Vždy sa totiž oblieka to, čo príde prvýkrát pod ruku, a tak vlastne vznikajú tie najhoršie looky, nad ktorými sa ľudí otočí na ulici. Pre inú je to vyjadrenie emócií za daný deň. Keď mu je daždivo, ste nahnevaní a smutní, a tak volíte teda čisto čierny outfit. Keď mu ste šťastní, chcete svoju radosť rozdávať aj okolo seba, a tak volíte predovšetkým farebné odtiene, medzi ktoré sa radia predovšetkým sýto červená, kráľovsky modrá alebo pestro žltá. Pre inú je však kombinácia farieb iba o obľúbených farbách.

Nerieši sa teda fakt, či je alebo nie je farba vkusná do tejto sezóny, alebo do daného počasia. Iba sa oblieka, pretože sa páči. Ostatne každá žena by sa v konečnom dôsledku mala obliekať tak, ako sa jej páči. Najmä vtedy, keď sa jedná napríklad o nohavice. Džínsy sú pre veľa žien veľmi háklivým témou, pretože väčšina sa skloní len k tým obyčajným kúskom džínsová modrej farby. Žiadna neskĺzne k pastelovějším farbám alebo napríklad k tým, ktoré sú skĺznutiu k bielej farbe. Iste, u džínsov by sa malo dbať predovšetkým na to, aby dobre sadli, pretože nie je nič horšie ako nesediace džínsy, ale na druhú stranu by sa malo tiež jednať o farebnosť, ktorou sa nesmiete báť nosiť.

Fosforové farby nie! Pestré ale áno

Samozrejme keď si zvolíte možnosť, že budete nosiť farebnejšie odtieň džínsov, mali by ste sa zamyslieť predovšetkým nad jednotlivými odtieňmi, pretože niektoré farby sa naozaj nehodí. Myslí sa tým napríklad fosforové farby alebo napríklad farby, ako sú oranžová, sýto zelená, pestro červená alebo napríklad fialová. Každé džínsy sú však vkusné, ak majú ten správny jemný odtieň, teda aj červená nemusí byť zlá, ak nie je výrazným alarmujúcim signálom v diaľke, podľa ktorého vás zaručene každý pozná. Keď mu však chcete pristúpiť radšej k takým istým kúskom, prejdite k tmavším odtieňom. Voľte teda vojensky zelenú alebo bordó červenú.