ZARA

Značka Zara patrí medzi najväčšie svetoznámej medzinárodnej módnej spoločnosti. Jej vlastníkom je v súčasnosti Inditex, čo je jedna z najväčších distribučných skupín na celom svete. Hlavným cieľom tohto jedinečného obchodného modelu zahŕňajúceho svieži a originálny dizajn, výrobu, distribúciu aj konečný predaj prostredníctvom rozsiahlej siete mnohých maloobchodov je práve zákazník. Španielska značka Zara je charakterizovaná ako móda, ktorá má srdce, a je to na nej vidieť. Obľúbenou španielsku značku Zara pozná naozaj asi každý. Predstavuje vo veľkom módnom priemysle už dlhú dobu naozajstný pojem. 

Módna značka Zara 

Módna značka Zara ponúka svoju vysoko štýlovú módu pre ženy, mužov aj deti. Oblečenie Zara a Zara Kids je naozaj známe už po celom svete. Kamenné predajne sa nachádza predovšetkým v nákupných centrách. Značka čerpá zo svojej dlhoročnej histórie. Prvý obchod značky Zara otvoril v meste La Coruňa v roku 1975 Španiel Amancio Ortega Gaona. Svojou usilovnosťou a prácou sa neskôr stal jedným z najbohatších ľudí na celom svete. Jeho životný príbeh tiež inšpiroval aj mnoho autorov kníh. Táto oblasť, kde sa nachádza mesto, je preslávená výrobou mnohých druhov textilu a odevov. K tomuto odvetviu prikláňal Ortega už od mala. Nedokončil ani svoju strednú školu a čoskoro začal pracovať v módnom obchodíku ako pomocník. Mal veľký talent, a preto sa neskôr sa stal vedúcim a skúsenosti využil pri založení už vlastnej spoločnosti práve s názvom Confecctiones GOA. Tá sa od začiatku zameriavala najmä na luxusné spodné a nočné prádlo. V Českej republike začala značka Zara pôsobiť v roku 2001. 

Značka Zara oblieka a baví 

K luxusnému bielizni prišlo aj ďalšie exkluzívne oblečenie, ktoré na trhu vtedy naozaj chýbalo. Tadiaľ viedla cesta k úspechu. Značka Zara predáva módu, ktorá je kvalitná, elegantná, slušivá, komfortné, pohodlná a pritom cenovo dostupná. Zara móda sa naozaj v mnohom odlišuje od svojej konkurencie. Oblečenie značky Zara je symbolom vkusu, zmyselné elegancie a vysokej kvality s precíznym spracovaním. Tovar sa neustále mení v závislosti od aktuálnych módnych trendoch. Najväčšou prednosťou je práve originalita a osobitosť všetkých modelov s vysokou flexibilitou spracovania nových kolekcií. Vznikajú v krajčírskych dielňach v severnom Portugalsku. Nechajte sa teda inšpirovať módou vhodnú pre celú rodinu, ale aj pre tých najmenších radom Zara Kids. Značka Zara ponúka predovšetkým dámske, pánske i detské oblečenie, spodné aj nočné prádlo, dámsku aj pánska obuv, detské topánky, tašky, kabelky a doplnky, šperky i hodinky.