Top štyri hodinky z Baselworldu, ktoré musíte nosiť na ruke

Už ste počuli o Baselworlde? Jedná sa snáď o najsledovanejší veľtrh hodiniek a šperkov na svete. Aj keď aj tento veľtrh samozrejme zažil svoje krušné chvíle, neznamená to, že upadol do zabudnutia. Naopak. Svet sa na tento veľtrh plný prevažne hodiniek pozerá veľmi optimisticky a ľudia si tu kupujú hodinky, ktoré len tak niekde nie sú v predaji. Aj keď by sme mohli vymenovať desiatky hodiniek, ktoré sa oplatí v Baselworlde zaobstarať a nosiť na ruke, vymenujeme top štyri hodinky, ktoré sú najžiadanejšie a najlepšie.

Hodinky sú bezpochyby neoddeliteľnou súčasťou dokonalých outfitov. V súčasnej dobe bez hodiniek nie je look kompletný, preto majte po ruke minimálne jedny hodinky, ktoré budú vašim každodenným parťákom. V prípade, že hodinky zatiaľ nevlastníte, vyberte si z našich štyroch tipov hodiniek z Baselworldu, ktoré jednoznačne na ruke musíte mať.

Breiting Navitimer Ref. 896 1959 Re-Edition

Pokiaľ milujete takú tradičnú klasiku, ktorá je niečím ojedinelá, siahnete po hodinkách Breiting Navitimer Ref. 896 1959 Re-Edition, ktoré síce na prvý pohľad vyzerajú obyčajne, ale ich číselník je úplne fantastický. Na prvý pohľad síce vyzerá neprehľadne, ale zhromažďuje hromadu informácií, v ktorých sa človek len musí naučiť orientovať. Telo je z nerezovej ocele, priemer ciferníka je zhruba štyridsať milimetrov a stojí okolo ôsmich a pol tisíc dolárov.

Bulgari Octo Finissimo Chronograph GMT

Ak nemáte radi extrémne masívne hodinky, zamilujete sa do hodiniek Bulgari Octo Finissimo Chronograph GMT. Značka Bulgari je známa tým, že robí každý rok tenšie a tenšie hodinky. Spomínaný model je skutočný unikát, majú integrovaný opasok, ktorý sa príjemne nosí. Cenovo sa pohybujú okolo osemnástich tisíc dolárov.

The Joseph Bulova Collection

Trochu iným kúskom sú hodinky The Joseph Bulova Collection, ktoré vyzerajú ako hodinky z dvadsiatych až štyridsiatych rokov. Jedná sa o limitovanú edíciu, cenovo sa pohybujú iba okolo tisícky dolárov.

MB&F Legacy Machine Flying T

Za 145 tisíc dolárov môžete mať hodinky MB&F Legacy Machine Flying T, ktoré sú z bieleho zlata a plné diamantov. Sú k dostaniu v troch varinatách, vyberať si môžete z čierneho laku, pavých diamantov alebo čistého diamantu.