Rieker

Nemecká značka Rieker vznikla vo Schwarzwalde v roku 1874. Založil ju Heinrich Rieker. Módnu značku si drží už celých 5 generácií až do dnes. Na začiatku spoločnosť Rieker vyrábala obuv výhradne pre bohatých klientov z Talianska. V súčasnej dobe to už ale zďaleka neplatí a táto spoločnosť sa otvorila celému svetu, najmä s produktmi, ktoré si môžu dopriať skutočne všetci. Táto vysoko obľúbená a vyhľadávaná nemecká obuv značky Rieker si dokázala vybudovať veľmi dobré meno a má na svojom konte veľké množstvo stálych a spokojných zákazníkov v zahraničí aj v Českej republike. Je to nielen vďaka kvalite a prevedenie topánok, ale aj vďaka veľmi elegantnému nadčasovému dizajnu, dômyselnému výberu ľahkého kvalitného materiálu a pre použitie moderných technológií pri ich výrobe. 

Pohodlie, kvalita i komfort 

Obľúbená vychádzková obuv nemeckej značky Rieker sa vám hodí v momente, keď potrebujete naozaj prejsť denne pešo oveľa väčšie vzdialenosti. Vtedy vám značka Rieker poskytne dostatočné pohodlie a je skutočne dobrou voľbou. Názov vychádzková obuv tu platí do posledného detailu spracovania topánok, ktoré vydržia v plnej kvalite naozaj veľmi dlhú dobu. Ak často chodíte, v týchto topánkach budete aj po náročnom a vyčerpávajúcom dni mať nohy odpočinuté a svieže, nie plné otlakov a mozoľov. Táto značka totiž za svoj komfort vďačí hlavne obzvlášť ľahkému Rieker materiálu a špeciálne Rieker konštrukciu. Značka Rieker ponúka vysoko flexibilné a komfortné obuv vhodnú pre úplne prirodzený pohyb. Obrovským plusom je fakt, že obuv akosi poskytuje nohám viac miesta pre väčšie pohodlie. 

Pohodlie pre celodenné nosenie 

Značka Rieker tak prináša špeciálny druh obuvi, v ktorých vydržíte dlhú chôdzu, státie i sedenie, obuv so správnymi prepracovanými funkciami a optimálnym účinkom. Špeciálne materiály a konštrukcia spôsobuje minimálnu hmotnosť tejto obuvi, najvyššiu možnú flexibilitu, optimálnu absorpciu pri akomkoľvek náraze a naozaj citeľne viac priestoru vo vašej topánke. Táto obuv má totiž špeciálne upravené stielky pre zdravie a pohodlie nôh. Unikátna použitia technológie Antistress zaručuje, že je obuv príjemná ako pri dlhom státí, tak i sedenie a komfortne sa nosia po celý deň. Vďaka špeciálne upravenej stielke priaznivo ovplyvňujúce ľudská chodidla, veľmi ľahkým použitým komponentom a výnimočné konštrukciu, je táto obuv Rieker najlepšou voľbou. Značka Rieker ponúka pohodlnú a kvalitné dámsku, pánsku i detskú obuv, tašky i kabelky a doplnky. Patrí sem tenisky, poltopánky, mokasíny, balerínky, lodičky, kozačky, sandále, papuče, žabky, dreváky aj outdoorové topánky.