NEW BALANCE

Všetko začalo dvadsiatym storočnej, kedy Willim J. Riley začal pomáhať ľuďom. Chcel riešiť ich problémy týkajúce sa chodidiel a ostatných častí nôh pomocou zdravotnej obuvi. Keď hľadal správny názov značky, nechal sa inšpirovať pozorovaním kurčiat vo výbehu. Na svojich tenkých nôžkach si totiž každá sliepka dokázala udržať rovnováhu. Týmto zistením a zaujatím sa zasľúbil postarať sa o zvýšenie pohodlnosti topánok, a to práve prostredníctvom jeho novej značky nazvanej New Balance. V roku 1938 Riley navrhol a následne aj vyrobil svoju prvú bežeckú obuv a tá rozpútala po krízovom roku 1933 veľký úspech. Následne musela byť vyrobená celá rada, pretože dopyt predčila všetky očakávania. Od tej chvíle sa stretávate so stále novšími typmi, ktoré vás určite nadchnú svojim dizajnom alebo pohodlnosťou. Topánky sú ušité v špičkovej kvalite a tá sa dnes u všetkých topánok naozaj žiada.

Cez sto rokov s touto značkou

NEW BALANCEVďaka svojej viac ako storočnej tradícii si značka vybudovala obrovský rešpekt, a to nielen v odvetví obuvi, ale aj v oblečení. Pre dámy, pánov i deti vyrába veľkú radu športového oblečenia, z ktorej si iste vyberú všetci športoví nadšenci. Samozrejme sa dočkáte aj voľnočasového oblečenia, nie iba toho, ktoré spadá do športovej kategórie.

U značky je veľmi špecifické to, že sa má svoje zvláštne prvky, ktoré sa u lecjakého oblečenie nevidí. Tieto prvky ale musí vždy nájsť majiteľ búnd či šortiek, pretože u každého typu oblečenia sa skrýva v niečom inom. Keďže sa jedná stále o domácu výrobu, potom ju určite ocenia tí, ktorí zrovna nesympatizujú s vecami, ktoré sú ušité ledabolo, pretože sa ihneď vyťaháme či u ktorej sa nitky vytrhnú ihneď po prvom používaní. Kvalita New Balance je obsiahnutá predovšetkým v tímovej práci, ktorá práve dohliada na to, aby ste sa nestretli s tým, že danú vec budete mať len pre jeden okamih a pre jedno pranie.

New Balance – značka stále sa radiacej k tým najpopulárnejším – je na trhu viac ako sto rokov a zameriava sa nielen na obľúbenú športovú obuv, ale aj na športové oblečenie, ktoré si zamilujú nielen páni, ale aj dámy či deti.