Korálkové náramky s menami aj bezo mien musíte mať!

Zamilované páry iste jasajú radosťou, pretože sa na ne móda konečne usmiala. Môžu sa tešiť z tých najlepších kombinácií, ktoré môže nosiť ako muž, tak žena. Preto sa nie je čomu diviť, keď sa na uliciach denne stretnete so zamilovanými páry, ktoré na sebe majú nielen rovnakú obuv, ale často aj bundu a niekedy aj nohavice. Chcú jednoducho ukázať, že k sebe patria, a to im móda v súčasnej dobe absolútne dovoľuje. 

Lenže niektoré páry nechcú, ab pôsobili úplne rovnako, preto sa radšej zameria iba na drobné detaily, pretože ženy väčšinou chcú aspoň jeden rovnaký detail. Páni mnohokrát privolia k rovnakej obuvi, pretože len málokto sa stane s ženiným botníkom, že by si vzali rovnaké tenisky. V poslednej dobe sa však rozbehol obrúbený hit. Jedná sa o náramky, ktoré sú vytvorené z korálok. Veľakrát sa dokonca stretnete s tým, že na náramkoch sú mená drahých polovičiek. Presne to je však taky štýlové, a keď už nechcú byť muži rovnakí, ako ženy, tak aspoň privolia k tejto malej drobnosti, ktorá rovnako nejde moc vidieť vďaka masívnym hodinkám. 

Je to tiež skvelý privýrobok! 

Nejedná sa však len o štýlový kúsok, ktorý môžete kombinovať úplne so všetkým (najlepšie vyzerá predovšetkým s hodinkami a ležérnym outfitom), ale tiež si vďaka tomuto modernému doplnku môžete taky privyrobiť. Mnoho ľudí týmto náramkom hovorí „náramky priateľstva“, aj keď sa vlastne uchytili skôr ako náramky, ktoré sú symbolom toho, že muž má niekde svoju polovičku a žena má niekde svojho partnera, pretože ich mená nosí na svoje ruky. 

V mužskom svete sa však tieto náramky stali akýmsi symbolom elegancie, a to konkrétne vtedy, keď ich kúpite vo skvelom hnedom prevedení. K hodinkám s remienkom vyzerajú úplne luxusne a s pokojným svedomím je následne môžete skombinovať aj k obleku alebo spoločenskému looku. Košele, poltopánky a pásik – to je presne tá kombinácia, ku ktorej sa korálkové náramky skvele hodí.