Štýl nočné košieľky ako odev do města

Možno ste si toho už všimli. Nielenže sa nosia priehľadné šifóny a sieťovina, pod ktorou je schválne vidieť bielizeň. Ono to občas aj vyzerá, akoby si slečna odskočila z postele rovno do mesta. Odevy v štýle nočných košieľok sú totiž veľkým módnym hitom a nejde o zábudlivosť, kedy sa slečna nestačila prezliecť. Šaty, ktoré pripomínajú zvodné saténové prádlo a sú zdobené peknými čipkami, už nie sú len výsadou spální. Módne odevy sú totiž inšpirované nočnými košieľkami. Prebuďte v sebe teda aj vy rýdzo ženskú stránku a zahaľte svoje telo do sexy pohodlných módnych kúskov. 

Čipka a satén 

Tieto dva materiály sú snáď asi najviac zvodné. Je to práve ich súhra, čo vytvára ten zmyselný trend tohto roka. Tieto módne odevy inšpirované nočnom bielizňou majú hneď dve tváre. Ženám sa teda buď páči a radi je tiež nosia, alebo je úplne odsudzujú a pripadajú im nehanebné a nevkusné. Ak si myslíte, že sa na denné nosenie nehodí, asi sa v nich nebudete dobre cítiť. Opak je ale pravdou. Ak sa ich naučíte nosiť a tiež kombinovať, zamilujete sa do nich na prvý pohľad. Ak je chladno, zvoľte k nim džínsovú alebo koženú bundu. Tvorí s čipkou a saténom kreáciu ako z prehliadkového móla. Ženskosť sa potom zmiešajú s rebélií a vynikne oku lahodiace a neprehliadnuteľný outfit. 

Ako nosiť zvodné šaty 

Musíte byť veľmi opatrná. Akékoľvek šaty a topy, na ktorých je hlavnou ozdobou čipka, sú naozaj sexi už samy o sebe. Keď sa k nim potom navyše pridá satén, jdetéměř o vražednú kombináciu, ale v dobrom slova zmysle. Pôsobí zmyselným až erotickým dojmom, a preto je treba voliť odevy a k nim i doplnky, ktoré sú veľmi jednoduché. Siahnite po dĺžke nad kolená alebo dlhších modeloch. A to aj v prípade, že by vám postavu mohli iní závidieť. Veľa krátke strihy totiž v tomto štýle pôsobí príliš lacno. Ak máte v tomto štýle vhodnú dĺžku, môžete si k šatám obuť aj podpätky. Skvele s nimi tiež korešpondujú nežné sandálky bez podpätku, balerínky, elegantné žabky neboespadrilky. V podobe topu si k nim vezmite jednoduché džínsy, dlhšie šortky, nohavice voľného strihu alebo sukňu v dlhšom strihu.