Filmové prívesky nie sú trhlé, naopak sú skutočne vkusné!

Filmy miluje snáď každý, ale nie každý má čas sa na ne pozerať. Je ale nutné poznamenať, že tiež nie každý film je úplne senzačný a stojí za pozeranie. Niektoré sú len akési frašky, na ktoré sa iba vyplytvali peniaze. Avšak niektoré filmy sú však úplne geniálne a sú obľúbené naprieč generáciami. Medzi také sa radí napríklad aj nestarnúca sága o Harrym Potterovi, ktorú dnes pozná naozaj každé malé dieťa. Na trhu je tento príbeh k dispozícii už dvadsať rokov a je pre mnohých tento svet kúziel ten, v ktorom žije celý svoj život. Ďalšou takou veľmi obľúbenou ságou je napríklad aj novšia verzia dobrodružstva, a to Hunger Games. Táto séria hladných hier zaujala nielen divákov, ale aj čitateľov po celom svete.

Avšak takých ság sme mohli vymenovať stovky, ale len tieto dve nás oslovili nielen svojim dejom a obľúbenosťou hlavných postáv, ale aj tým, ako sa jednotlivé prvky vyskytujúce sa v týchto filmoch a knihách dokázali dostať aj do reálneho sveta a do reálnych obchodov. Väčšinou sa jedná o prívesky, ktoré sa aktuálne nosia v spojitosti s tým, ako veľmi obľúbené filmy sú. Nie je to nič trhnuté, ale naopak ide o veľmi vkusný doplnok, ktorý zaujme a pekne doplní každodenný look.

• Relikvia smrti

Ak sa budeme baviť o Harrym Potterovi, tak si každý určite vybaví rozprávku o relikviách smrti, ktorú si môžeme vypočuť v siedmom diele. Tu sa zaujalo najmä tvarom tých relikvií, po ktorom zrazu zatúžil celý svet. Také prívesky s relikviami teraz nájdete nielen vo fans obchodoch, ale aj už aj bežne na internete alebo v takých značkových obchodoch, kde nakupujete čo chvíľka.

• Reprodrozd

U Hladných hier to bolo tak podobne. Tu sa však zaujalo najmä reprodrozdom, ktorý sa zrazu vyskytuje na každom pulte obchodov. Najlacnejšie sa dá taká prívesok nájsť na cudzích internetových obchodoch. Medzi ne patrí napríklad Ebay alebo napríklad Wish. Prívesok s reprodrozdom je však tiež naozaj vkusný a rozhodne urobí pekný doplnok k akémukoľvek bežnému outfitu.