Culottes sú proste hit

Kulotačky sú veľmi široké nohavice, ktoré sú narezané pod kolená. Sú to také midi nohavice s ostrým eleganciou. V tejto sezóne sa stali skutočne neuveriteľným hitom. Oni tiež nosia veľa módnych ikon a celebrít. Mali by ste ich tiež vložiť do svojho letného šatníka. Sú extrémne elegantné, trendy a veľmi pohodlné a praktické. Kloty môžu zdanliť niekomu, kto má také nepríjemné nohavice. V skutočnosti sú to nohavice, ktoré budete milovať vo svojich prvých šatách. Dôvody sú viaceré.

Culottes ako veľký hit

Môžete si ich dovoliť prakticky v každom veku. Ona tiež vyhovuje ženám, ktoré nemajú veľkosť 34 alebo 36. Môžu sa nosiť na stretnutie, na prácu, na prechádzku po meste, ale aj na prísne oblečenie. Je tiež vhodný na termín, víkendový výlet, aj mimo mesta. Sú to jediné skvelé a úplne premenlivé slovo. Ak ich umiestnite, pokúste sa dodržať naše pravidlá. Culottes sú módne kusy, najmä tam, kde veľa žien sa bojí chýbať pár centimetrov na výšku. Malý trik je pracovať s rozmermi a nemysliť na konkrétnu výšku. Vyberte si dĺžku kopytíc, ktoré nebudú kratšie ako vaše svalovina. Nepoužívajte tri štvrtiny. Nevyhľadajte vždy svoje nohavice z nohavíc. Jedná sa o jednu z najsexiálnejších častí ženského tela, a preto ho využite.

Vezmi si päty

Pätky sú roztomilé. Dostanete pár centimetrov navyše a dostatočne vizuálne dostatočne, ale ani nemusíte robiť dobre známe ploché topánky v podobe sandálov. Ale vyhnite sa robustnejším modelom a vyberajte si obľúbené baleríny alebo trendy trendy papuče. Čím ľahšie vyberiete oblečenie, tým lepší bude Váš posledný dojem. Tieto široké nohavice, ktoré skôr pripomínajú sukňu, sú vhodnejšie pre štíhlejšie postavy. Nikdy nezabudnite na celkovú rovnováhu vášho oblečenia. Ak si nasadíte svoje široké línie, horný odev by mal byť skôr utišený.