BOTAS

Obuvnícky podnik Botas, a. S. Bol založený už v roku 1949. Sídli v Skutkoch a je zameraný prevažne na športovú obuv. Od úplného začiatku sa jednalo len o myšlienku vyrobiť takú obuv, ktorá bude vhodná pre každého športovca. Túžila po tom, aby s ňou bol každý milovník športových aktivít spokojný. Toho sa tiež dočkala. Popularita tejto spoločnosti rástla nevídanú rýchlosťou. Obľúbili si ju ako páni, tak dámy a dodnes sa jedná o jednu z najviac kupovaných značiek športovej obuvi. Vďaka stále rastúcej škále nových a nových topánok získava stále väčší a lepší ohlasy.

Na svoje si prídu najmä páni športových typov

Predovšetkým páni sa môžu tešiť na rôzne podoby športových botasiek. Ak hrajú tenis, bedminton či sa baví inou športovou aktivitou, je nutné, aby boli nohy vždy kvalitne obuté. Tie sú predsa hlavným bodom, o ktorý sa opiera celé telo. Musí sa dbať na to, aby obuv mala predovšetkým pevnú podrážku, pretože inak je celé telo veľmi nestabilné. Podrážka ale musí byť tiež dostatočne kvalitné a nesmie sa hneď po jednom zápase, stretnutia či tréningu prešliape. Každý športovec sa na ňu musí vždy spoľahnúť.

Ani na ženy sa samozrejme nezabúda

Avšak každý vie, že tie najlepšie športovkyňa sú ženy. Preto aj pre nich podnik Botas vyrobil patričnú obuv. Ide taktiež o veľmi pevné botasky, ktoré sú vhodné si vziať na akékoľvek stretnutia či tréning. Spoľahnúť sa na ne samozrejme môžete, pretože vás iste nepodrazí v tých najmenej vhodných chvíľach. Vďaka širšej škále prevedení si vyberú aj tie náročnejšie povahy žien, a tak si teda v konečnom dôsledku príde na svoje opravu každý.

Spoločnosť Botas sa stala veľmi populárnou. Zameriava sa na kvalitnú športovú obuv, ktorá je vhodná pre akéhokoľvek športovcov (tento zámer spoločnosti je nutné pripomínať, pretože kvalita sa predsa má stále ťahať k výšinám).