Ako zatočiť s prachom?

Tiež máte pocit, že doma nerobíte nič iné, než len upratujete a upratujete? A rovnako sa druhý deň prebudíte a prach je tam znova! Prach je snáď v každej domácnosti, ale záleží na mnohých faktoroch, v akom množstve sa u vás potom objavuje. Je dôležité, či máte okná domu na frekventovanom mieste alebo či máte žalúzie či látkový záves, koľko vás v domácnosti žije vrátane domácich zvieratiek atď. 

Ak vás už unavuje, neustály boj s prachom čítajte ďalej. Máme pár rád, ktoré vám život uľahčia. 

moderné mop 

Ak vás unavuje stále za sebou ťahať vedro s vodou a neustále žmýkanie handry, rozmočenej ruky, potom je pre vás moderné mop tou pravou voľbou, pre upratovanie vašej domácnosti. A čo si budeme nahovárať, upratovanie týmto mopom bude precíznejšie a hlavne rýchlejší. 

Vysávač to zvládne sám 

Stále lietate s vysávačom, a napriek tomu sa na druhý deň objavia chumáče prachu či chlpov od vašich maznáčikov? Že chcete svoj voľný čas tráviť inak? Tak je na čase si zaobstarať robotický vysávač! Ten si bude jazdiť po byte bez vašej pomoci a cestou bude zbierať nečistoty, na ktoré narazia. Dnešné robotické vysávače sú vybavené zariadením na likvidáciu rôznych mikróbov a baktérií teda podlahu súčasne s vysávaním aj dezinfikujú. 

Para je kúzelník 

Najväčší postrachom pre gazdinku je mastnota zmiešaná s prachom. V kuchyni je to bohužiaľ bežná záležitosť. Ale dnes nájdeme na trhu účinné a rýchle pomocníkmi! V boji s touto nečistotou nám skvelo poslúži parné čističe. Sú síce trochu drahšie, ale za ten výsledok a hlavne ušetrený čas to predsa stojí. 

S týmito pomocníkmi vám upratovanie zaberie menej času a y sa môžete venovať svojim koníčkom.