Ako vybrať správnu kabelku do práce aj na stretnutie s priateľmi

Ženy a kabelky patria k sebe. Keďže dámske oblečenie zvyčajne nemá priestranné vrecká, do kabelky sa musia zmestiť všetky základné veci (a zvyčajne aj niekoľko doplnkov). Dobre zvolená kabelka dokáže aj z priemerného outfitu urobiť model hodný obálky módneho časopisu, zatiaľ čo nevhodná kabelka môže pokaziť dokonale sladký outfit. Bola by škoda nosiť stále dokola len jeden kúsok, keď je toľko možností.

Každá príležitosť si vyžaduje inú kabelku.

Najprv zvážte, kam sa s kabelkou chystáte a ako dlho budete mimo domova. Vziať si obrovskú kabelku na svadbu alebo inú spoločenskú udalosť nebude najlepšia voľba, rovnako ako si pravdepodobne nevezmete kabelku na celodenný výlet. Do práce sa hodí priestrannejší model v čiernej, hnedej alebo inej neutrálnej farbe, ktorý môžete kombinovať s akýmkoľvek oblečením. Taška je veľmi obľúbená.

Potrebujete si vziať len telefón, peňaženku a malú kozmetickú taštičku? Stačí menšia kabelka na dlhej ozdobnej retiazke. Je vhodný na stretnutie s priateľmi alebo na večierok. Ak si však potrebujete pribaliť dáždnik, opaľovací krém a fľašu s vodou na všetky príležitosti, zvážte kúpu štýlového mestského batohu.

Obľúbené a multifunkčné

Chystáte sa do mesta s kamarátkou, potrebujete cestou stihnúť malý nákup a nechcete zľaviť zo svojej elegancie? Hobo tašky sú praktické a stohovateľné kabelky z mäkkých materiálov s rukoväťou, vďaka ktorej sa dajú pohodlne prehodiť cez rameno. K dispozícii je nespočetné množstvo farebných kombinácií a vzorov a vďaka ležérnemu štýlu sú skvelé aj na voľnočasové aktivity.

Ďalším veľkým trendom poslednej doby sú kabelky v tvare peňaženky. Majú šnúrku na stiahnutie a niektoré verzie majú ramenný popruh. Vďaka svojej veľkej variabilite sú vhodné do práce, do posilňovne, a ak ich zladíte so správnym oblečením, aj na slávnostné udalosti. Nech už však siahnete po akejkoľvek kabelke, vždy sa uistite, že je vyrobená z kvalitného materiálu a dostatočne odolná.