Aká je móda na leto 2019?

Leto sa rýchlo blíži, čo znamená, že sa rad žien nemôže dočkať výmeny šatníka. Bez nej sa totiž nemôžu obísť, veď sa nemôže stať, že by mali rovnaký kúsok oblečenia, aký mali vlani. Výmenou prechádza nielen šatník, ale aj obuv. Žabky sa musí kúpiť nové, pretože tie minuloročné sú dobré už len na vonkajšie plávanie v bazéne na záhrade. Sandálky tiež musí byť podľa aktuálnych módnych trendov, pretože inak nebude look tak štýlový, ako si ho v skutočnosti predstavujeme mať. Samozrejme sa musí dbať tiež na fakt, že aj tenisky musí byť aspoň jedny nové v nadchádzajúcej sezóne. Nejakú novinkou sa vždycky oslniť musí. 

Lenže príprava na leto zahŕňa predovšetkým nie topánky, ale kúpu nových kúskov do šatníka. Móda si pre tohtoročné leto zvolila skvelý retro štýl, ktorý sa bude riadne premietať aj na jednotlivých kúskoch. Ako a s čím teda najviac zaujmete svoje okolie? 

Pri nákupoch nezabúdajte na doplnky! 

Je nutné poznamenať, že pri nakupovaní sa nesmie zabúdať predovšetkým na doplnky, pretože predovšetkým tie hrajú v retro štýle svoju veľkú úlohu. Okuliare vo veľkých veľkostiach so zašpicatenými konci alebo skvelé farebné kabelky sú jasnou súčasťou nového retro letného šatníka roka 2019. 

Móda v lete 2019 však riadne zasiahne predovšetkým plavkovú oblasť. Už vlani sme si mohli všimnúť, že sa na pultoch obchodov objavili opäť jednodielne plavky. Tie budú dominovať aj tohtoročným horúcim letným mesiacom, preto im dajte prednosť pred tými dvojdielnymi. Navyše jednodielna variant perfektne skryje nedokonalosti, ktoré ste nestihli do leta schudnúť. Okrem iného sa zamerajte na veľké áčkové sukne, ktoré budú veľmi nadýchané a budú siahať až ku kolenám. Pokiaľ budú mať pestrú farbu alebo výrazný vzor, je to veľmi dobre! Presne také sukne totiž povedú. Rovnako tak sa môžete tešiť aj na šaty v štýle Marilyn Monroe – veľké výstrihy do V a zavinovacie tipy budú opäť aj v móde.