Jeseň a zima na krku

Keď sa po lete začína o svoje slovo hlásiť jesenné a zimné obdobie, je potrebné myslieť aj na to, čo máme vo svojom šatníku. V poslednej dobe sa teplé a chladné dni dosť striedajú a občas sa pani zima v tej pravej podobe ukazuje až o niečo neskôr, ako možno čekáváme, jedno je však isté, dozaista príde. Jesenné a zimné tematikou je potrebné sa zaoberať už dnes. Ak nepodliehate hneď módnym výstrelkom, našťastie existuje hneď niekoľko nadčasovo súčasných trendov, ktorými možno spoľahlivo oživiť svoje jesenné a zimné outfity.

Pánske klobúky a trendy čiapky, ktoré letia

Klasické pánske klobúky vyzerajú super obzvlášť na jeseň a v zime na všetkých ženách skvele. Ak k nim máte upravené rovné vlasy alebo aj pekné dlhé lokne, ide o fantastický typ, ako dať ojedinelý šmrnc vášmu novému looku. To isté znamenajú aj čiapky. K dlhým vlasom vyzerajú jednoducho famózne a vo skrze žensky. Ide o nadčasový sexy štýlový doplnok, ktorý pristane každému autfitu. Vlnité vlasy sú stále in. Súčasným trendom v dámskych účesoch neodmysliteľne kraľujú dlhé vlnité vlasy. Nemusíte si do nekonečna žehliť vlasy žehličkou, keď ich nemáte od prírody rovné. Tie doby sú už preč. Príprava takého účesu je navyše maximálne jednoduchá. Ak sú vlasy prirodzene zvlnené, stačí sa o ne dobre starať. Ak nie, vystačíte si len s klasickou kulmou a lakom na vlasy.

Tmavý odtieň rúžu a dymové tiene

To sú dve veci, ktoré pristanú všetkým. Tmavý odtieň rúžu najmä funguje na jeseň a v zime naozaj najlepšie. Vínovej až čučoriedkové odtiene rúžu na vašich perách skombinované napríklad s béžovou a krémovo hnedou farbou pôsobí ako dva kontrastné protiklady, ktoré dohromady tvoria naozaj veľmi pekný konečný dojem. V období Vianoc a Silvestra je potom veľké množstvo príležitostí k nevšednému líčenie, kam dozaista patrí aj dymové tiene. Nemusí byť vôbec len šedej, ale aj v iných odtieňoch farieb. Váš konečný vzhľad spoľahlivo doplní tiež čelenky. Ak si zrovna nechcete zničiť účes pod klobúkom ani čiapkou, čelenka je vhodnou alternatívou, ktorá vás tiež spoľahlivo zahreje. Ide o veľmi obľúbený svetový trend, ktorý sa určite ujme aj u nás.