Zvonové rukávy – je to módny hriech alebo naopak vkusný hit?

Móda nám neustále posiela do obchodov najnovšie štýlové kúsky, za ktoré sme schopní minúť hotový majland. Avšak je nutné podotknúť, že sa v týchto kúskoch len málokto vyzná. Veľkým dilemou sú aktuálne zvonové rukávy, u ktorých si nie je žiadna žena istá, či by ich mala kúpiť alebo nie. V tomto článku si poďme túto otázku rozlúštiť.

V poslednej dobe sa stretávame s celým radom špeciálnych noviniek, ktoré vstupujú do obchodov. Vracia sa napríklad zvonové nohavice, ktoré boli populárne hlavne v deväťdesiatych rokoch. O zvonových rukávoch by sme mohli povedať to isté. Tiež boli štýlové pred nejakou dobou. Lenže medzi zvonovými rukávmi a medzi zvonovými nohavicami je jeden veľký rozdiel, a síce ten, že nohavice zožali minimálny úspech, kdežto zvonové rukávy ten maximálna.

Ak sa budete rozhodovať, či si kúpiť či nekúpiť nejaký top či šaty so zvonovými rukávmi, potom sa rozhodne rozhodnite pre tú prvú možnosť – kúpte si ich. O módne hriech, ktorý by vás dostal do módneho pekla, sa rozhodne nekoná, je to naopak štýlový kúsok, kde jediným hriechom, ktorého sa dopustíte, bude maximálne vysoká čiastka, za ktorú si top kúpite.

Na čom sú zvonové rukávy maximálne štýlové?

Najštýlovejšie zvonové rukávy vôbec nájdete rozhodne na šatách, kde tvorí výnimočný prvok. Samozrejme sa vám môže pošťastiť a kúpite si aj výnimočne krásny top s týmto zaujímavým strihom rukávov. Nekupujte si však taký top či šaty, kde rukávy sú zvonové až u zápästia. Väčšinou sa volí zvonové rukávy, ktoré siahajú maximálne po lakte, teda voľný zvonový rukáv siaha od lakťov nižšie.

Kde také kúsky kúpime?

Šaty či topy so zvonovými rukávmi kúpime bežne v obchodoch s oblečením. V obchodoch značky ZARA počas jesene nájdeme dokonca aj štýlové kabáty a saká s týmito rukávmi. Mimo to sa môže pošťastiť aj v obchodoch značky H & M, kde väčšinou majú tie najzaujímavejšie kúsky, ktoré sú aktuálne v kurze.