VERO MODA

Dánsko roku 1975 ešte netušili, že ten rok bude pre neho úplne prelomový. Toho roku totiž bola založená spoločnosť, nazývajúce sa Vero Moda. Zakladateľom bol Troels Holch Povlsen, ktorý šiel do svojho podnikania bez najmenších skúseností. Venoval sa iba obchodu so starožitnosťami, ale potom zatúžil po inom odvetví. Móda bola to, čo ho uchvátilo, a tak sa teda rozbehlo jeho podnikania. Značka Vero Moda sa stala veľmi úspešnou a dodnes je jednou z veľmi predávaných značiek. Keďže si na svoje príde najmä staršej generácie, je ochotná minúť väčšie čiastky hoci za jeden malý nákup.

VERO MODASpoločnosť sa teraz zameriava iba na dámsku a pánsku módu. Najviac populárne sú v ženskom svete šaty, ktoré sú teraz, v plesovej sezóne, veľmi kupované. Keďže sa jedná o veľmi elegantný strihy bez nepříslušných vzorov, na svoje si prídu najmä tie, ktoré milujú formálnejšie štýl. Vo veľmi širokej ponuke sa ale stretnete aj s nadčasovými kúskami, medzi ktoré sa radí predovšetkým džínsová bunda alebo veľmi obľúbené čipky. V Pánske móde určite oslní bundy a kabáty, prípadne košele.

Vero Moda ide stále s módou, preto sa u tejto značky nestretnete s vecami, ktoré by snáď neboli v kurze. Každý prvok je vyrobený podľa aktuálnosti a podľa noviniek, ktoré si aktuálne dobývajú celý módny svet. Nájdete tu teda veľmi populárny novinku, ktorá spočíva v nadčasových šatách s úzkou sukňou. Tiež vás iste oslní kabáty s klopy, ktoré stále ešte vedú v závodu jarných trendov.

Keďže sa blíži jar, je načase, aby ste si pozmenili svoj šatník. Tento rok to skúste práve s touto značkou, pretože nech už ste dáma či pán, nájdete si všetko, čo vás zaujíma. Vďaka tomu, že sa zameranie týka dámskej a pánskej módy, určite nájdete presne to, po čom túžite. Musíte však vedieť, po čom sa treba pozerať. Niektoré módne trendy nie sú práve dobrou voľbou a iste z tohto sveta odídu tak rýchlo, ako sa do neho napchali.