Šedá neznamená nudná

Šedá nemusí byť vždy len tou nudnú a tak zvanú nijakou farbou ba naopak! Táto farba je ideálna do interiérového dizajnu. A prečo? Je to farba, ktorá snáď nikdy nevyjde z módy a hlavne je skvele kombinovateľná snáď so všetkými farbami čo vás len môžu napadnúť! Aké to napríklad môžu byť?

S ružovou!

Áno vidíte správne s ružovou! Táto farebná kombinácia je momentálne najväčším hitom dievčenských izbičiek. Samozrejme nielen tam môžete túto kombináciu použiť. Niekto dáva prednosť farebným stenám, tu by sme odporučili geometrické tvary v týchto farebných kombináciách, ale vždy len na jednu stenu. Pokiaľ si potrpíte na farebné doplnky, zvoľte napríklad šedý gauč, nábytok aj steny bielej či jednu stenu šedú a ružovej lampičky, vázičky, vankúše vám napríklad obývacia izba skvele rozžiaria.

Zlato!

Pokiaľ chcete mať pokoj vážne originálny a jedinečný zvoľte kombinácii šedej a zlatej. Nebojte, doplnky samozrejme nemusí byť z pravého zlata, vystačíte si s imitáciou. Takže vázičky, kvetináčiky či rámčeky fotiek v lesku zlata sú to pravé. Výmalba tmavo či svetlo šedou so zlatými motívmi je veľmi originálny. Ale pozor, zlaté nesmie byť moc.

klasika

Tak ako pri oblečení tak aj tu je čierna a biela klasickú kombinácií. Tieto dve farby sú so sivou ideálne. Nech zvolíte sivú na doplnky, podlahu alebo steny. V kombinácii s týmito farbami bude vyzerať fantasticky a bude vždy moderný. Ak máte strach, že takto zariadený izba bude pôsobiť veľmi chladne. Zvoľte nábytok z prírodného materiálu.

Nebojte sa s kombináciou šedej a iných farieb experimentovať. Výrazné farby vám šedej utlmí a naopak svetlé podčiarkne a zvýrazní.