Promod

Značka Promod bola založená v roku 1975 a založil ju Francis Charles Pollet. Mal jasne znateľnou vášeň pre textil a jeho cieľom bolo dať ženám rafinovanú a kvalitnú módu. Promod dobýva európsky trh v roku 1990 a o 9 rokov neskôr sa stáva na svojom trhu priekopníkom a otvára svoj prvý internetový obchod. Značka Promod je dostupnou značkou prinášajúci svieži a prirodzenú módu vo skrze francúzskom štýle. V súčasnej dobe pôsobí vo viac ako 50. krajinách sveta. Tu sa nachádza jemná svieža móda, ktorá vyhovuje mnohým klientom a odhaľuje skutočnú osobnosť. Farby, potlače i detaily tejto značka vás dokonale odlíši.

Francúzska značka Promod a jej filozofie

Filozofiou značky Promod je inšpirovať. V ich modeloch sa objavuje snáď všetko, ako bavlna, úplet, denim či čipka. Oblečenie padne ako uliate a je príjemné na kožu. Prispôsobí sa vášmu telu. S touto značkou si každé ráno ľahko vytvoríte svoj štýl, ktorý vám bude úplne vyhovovať. Pokojne to môžu byť čipkované či kvetované šaty s nádychom mestskej francúzskej romantiky. Alebo napríklad paleta obvyklé modrej farby na džínsach a bunde, nestarnúci a stále neokukaná, toľko obľúbená všetkými generáciami. Oblečenie je vyrobené v presnom strihu a vysoko elegantnom prevedení. Srší z neho dobrý pocit a jednoduchosť.

Promod, Boutique Française

Promod Boutique Francaise je miesto, kde sa venuje módnemu štýlu veľká pozornosť pre podčiarknutie vašej osobnosti. Vďaka sviežim vzorom, potlačiam, farbám a strihom budete aj vy inšpiráciou pre iných. Vo vašom živote môžete konečne nosiť módu, ktorá vám najviac vyhovuje. Kladie dôraz na vás samotných. Do popredia dáva váš charakter, osobnosť i životný postoj. Z modelov srší rovnováha a prirodzenosť. Značka Promod vytvára ponuku, v ktorej sa môže nájsť každý. Je odpoveďou na módne trendy a vďaka nej si veľmi ľahko vytvoríte svoj osobitý štýl. Francúzsky image je jednoduchý a veľmi elegantné. Značka Promod ponúka dámsku módu, topánky aj doplnky, zahŕňajúce sukne, šaty, saká, blúzky, košele, nohavice, bundy, kabáty či svetre.