Happy Socks

Ponožky nemusí byť nudné! Týmto heslom sa riadili dvaja mladí Švédi, konkrétne Viktor Tell a Mikael Söderlindh. Tí sa rozhodli roku 2008 urobiť akúsi inováciu v tak všedných veciach, ako sú ponožky. Viktor je grafik a jeho kolega pracoval v mnohých reklamných agentúrach, a tak vedel perfektne predať tovar. Nič teda nebránilo tomu, aby rozbehli spoločný podnik nazvaný Happy Socks. Celá inovácie sa skrývala v tom, že chceli pretvárať všedný ponožky mdlých farieb a chceli sa hrať s detailmi. Práve ponožky si vybrali z toho dôvodu, že sa do toho roku hrali ľudia len s farebnosťou celkových outfitov, avšak na detail, akým boli práve ponožky, sa zabúdalo. Páni sa toto teda rozhodli zmeniť a ich zmena dostala iba slová chvály a obdivu. Vďaka svojim farebným výtvorom, ktoré sa hrali nielen s farbami, ale aj s tvarmi či vzormi, sa značka Happy Socks stala naozaj šťastnú, a to z toho dôvodu, že sa táto časť oblečenia naozaj kupovala a v súčasnej dobe tiež stále kupuje, dokonca čím ďalej viac. 

Dalo by sa povedať, že páni rozpútali akýsi módny trend, ktorý sa nesie v znamení práve ponožiek. Do súčasnej doby nikto ani len nepomyslel na to, že by si k obleku a polobotkám mohol vziať také ponožky, ktoré by mu neladila so zvyškom outfitu. Teraz sa bez toho všetci elegáni nemôžu obísť! Každý musí mať tie najfarebnejšie a nejtrhlejší ponožky, ktoré doma má. Najviac vedú červené, pretože tie naozaj vyniknú. Tabu sú však fosforové farby, ktoré nepadnú ani v tomto prípade. 

Vzorované ponožky sú úplne skvelé najmä vtedy, ak máte potrebné kratšie nohavice a obľúbené topánky polobotkového štýlu. Keďže vám iste ide vidieť veľká časť nohy, môžete ju úplne zakryť vkusnými farebnými ponožkami, ktoré úplne zaujmú všetkých okoloidúcich. A o tom to predsa je! Jedinečnosť, originalita, farebnosť a trhlost je to, čo teraz zráža celý svet ku kolenám. Nebuďte jedni z davu, choďte proti prúdu!