Outfit, s ktorým na valentínskom rande očaríte!

Valentín je sviatok všetkých zamilovaných, ktorý síce pochádza z Ameriky, ale veľkej obľube sa teší aj u nás. Ak aj vy patríte k zamilovaným párom, možno už teraz premýšľate, kam svoju milovanú ženu vezmete na večeru. Či už sa rozhodnete ísť do akéhokoľvek bistra alebo reštaurácie, je potrebné, aby ste na takú valentínsku schôdzku boli dobre oblečení. Ženy predsa milujú, keď páni sú elegantne oblečení! 

Aj keď ste milovníkom skôr ležérneho štýlu, na valentínske rande sa oblečte predsa len trochu inak. Nikoho v reštaurácii neohromíte s tepláky a s mikinou, preto sa prekonajte a kvôli svojej milovanej obujte poltopánky! 

Aby ste boli o svojom outfite presvedčení, dajte na náš tip. 

Spoločenské nohavice k členkom 

Aj elegantný štýl môže byť dosť pohodlný, ak viete, čo na seba máte obliecť. Rozhodne sa vyvarujte nepohodlným nohaviciam, ktoré vás škrtí v rozkroku, ale siahnite po pohodlných nohaviciach k členkom, ktoré sa aktuálne nosí. Sú to skutočne skvelé nohavice, ktoré sa bežne kombinujú s teniskami, ale tenisky sa do noblesné reštaurácie nehodí. 

Poltopánky, chelsea topánky 

Ku každým spoločenským nohaviciam sa hodí poltopánky – cez to vlak nejde. Ak je však mokro a vy si netrúfate ísť v pekných, lakovaných poltopánkach, radšej siahnite po taktiež elegantný obuvi, ktorá je teraz veľmi populárny – siahnite po chelsea topánkach, čo je obuv, ktorá je nad členková a má gumu na bokoch. 

farebné ponožky 

Ku každým členkovým nohaviciam sa hodí farebné ponožky. Čím farebnejšie a pestrejšie, tým lepšie. To je skrátka aktuálne v móde. 

Košele sa svetrom 

Košeľu k tomuto looku voľte zásadne svetlú – teda najlepšie bielu. Tá nikdy nič nepokazí, nikdy nie je zlou voľbou, hodí sa úplne ku všetkému. Cez ňu si však pretiahnite sveter, ktorý sa farebne hodí k vašim nohaviciam a topánkam. Z košele bude trčať iba golier.