MELISSA

Keď mu pátrate po zvláštnej obuvi, ktorú iste zaujmete nejedno oko okoloidúcich na ulici, zamerajte sa na obuv značky Melissa. Ide totiž o plastové voňavé topánky, ktoré sú akousi brazílsku oslavou dizajnu. Sú ojedinelé predovšetkým materiálom, z ktorého sú vyrobené. Ide o špeciálny ohybný materiál Melflex, ktorý je samotnou značkou patentovaný. Jedinečnosť teda tkvie nielen v konečnej fáze, ale tiež už v samotnom materiáli. Vďaka svojim špecifickým prvkom sa skvele prispôsobí nohe a vytvarujú sa podľa nej. Nielen, že sa vám teda nebudú vyzúvať, ale vyzuť je už sami nebudete chcieť. Jedná sa o brazílsku značku, ktorá nie je na trhu stovky rokov. Jedná sa v tomto ohľade o nováčika, ale rešpekt si aj za tých pár rokov, čo je na trhu, určite získal. Stal sa naozaj populárne, a to nielen vďaka výrobe, ale tiež vďaka konečnému dizajnu, ktorý je úplne nadčasový a predovšetkým štýlový. Vždy ide teda s módou, či už farebne, tak aj vzhľadovo, tvarovo aj vzorovo.

Melissa sa zameriava na topánky len pre dámske osadenstvo. V posledných rokoch tiež rozbehla značné úsilie v detskom obúvanie, ale páni si môžu nechať zájsť chuť. Predovšetkým sú topánky v tvare balerínok, ktoré sú veľmi populárne v teplejších dňoch. Ak teda oživujete svoj šatník po krutých zimných mesiacoch, skúste to práve s plastovými topánkami. Iste vám oživí najmä botník a využijete je nielen na neskoršie teplejšie jar, ale aj počas leta. Noha sa v nich totiž takmer nepotia, čo je veľkou výhodou najmä vtedy, keď slniečko páli nevýslovnú mocou.

Toto obutie tejto značky nájdete len pre deti či ženy. Väčšinou si ich obľubujú najmä mamičky s dcérkami, ktoré túžia po tom, aby dcéra bola oblečená rovnako ako mamička – aká matka také dieťa. Deti sú ale za také pestrofarebné topánočky rady, pretože farbičky sú to, čo je pre nich úplne fantastické. Po všedný obuvi zrovna netúži.