John Travolta udáva štýl vo svojich retro filmoch

Ak sa zaujímate o módu, určite ste postrehli, že sa vrátil obľúbený retro štýl. Tento štýl je skutočne veľmi obľúbený, milujú ho ako ženy, tak aj páni. V súčasnej dobe sa na trhu stretnete hneď s niekoľkými výnimočnými kúskami, z ktorých veľká časť ešte len do obchodov zavíta. Zatiaľ svoje šatníky môžeme oživiť skvelými zvonovými nohavicami alebo napríklad blúzkami s odhalenými rukávmi, ktoré nosila známa Sandy z ešte známejšieho filmového muzikálu Pomáda. Keď už sme spomenuli film Pomáda, v tomto filmovom snímku môžeme vidieť aj skvelého Johna Travoltu, ktorý stvárnil divokého, no dobrého Dannyho. A práve od neho sa môžete nechať inšpirovať. 

John Travolta však hral aj v mnohých iných snímkach. Napríklad sme ho mohli vidieť v nestarnúcim muzikáli Horúčka sobotňajšej noci, kde tiež nosil outfity, ktoré akoby kopírovali súčasnú módu. Ak teda, páni, nebudete mať, čo na seba, alebo nebudete vedieť, čo si obliecť, inšpirujte sa týmito filmovými hrdinami, ktoré stvárnil len jeden fantastický herec. 

Inšpirujte sa Dannym z Pomády 

Najskôr začnime u Dannyho, ktorý je známy svojou divokosťou, ale aj svojím dobrým srdcom. Očarí spanilú Sandy, ktorú miluje nejedna žena. Danny vo filme Pomáda nosí predovšetkým jednofarebná tričká, a to klasického strihu v bielom alebo čiernom prevedení. Je nutné povedať, že tieto tričká sú nestarnúci a že sa vždy hodí, aj keď nie ste toho názoru. 

Okrem toho nosí krásne, koženkové nohavice, ktoré sa opäť dostali do módy spoločne s masívnym opaskom, ktorého žiadne oko neprehliadne. 

Inšpirujte sa Horúčka sobotňajšej noci 

Ak si spomínate na tento muzikálový snímku, iste si spomínate aj na farebnosť jeho outfitov. Práve s farebnosťou dnes najďalej dôjdete, výnimočná je najmä červená a biela farba, ktoré sa rozhodne nebojte. Čo sa týka konkrétnych kúskov, musíme vypichnúť opäť koženkové veci, ktoré sú nesmrteľné.