Everlast

Každý šport potrebuje svoju značku, aj keď sa jedná o bojové športy alebo iné športové aktivity tvrdšieho kalibru. Boxerské potreby sú potrebné skvelé pod značkou Everlast, ktorú založil v roku 1910 istý Jack Golomb. Pôvodne sa však nemalo jednať o toto vybavenie a následne o športové oblečenie. Ten úplne pôvodný plán bol jasný – plavky. Lenže tento nápad práve dvakrát nevyšiel, a tak sa Jack sústredil trošku na inú sféru odvetvia. O pätnásť rokov neskôr začal vyrábať boxerské trenky s elastickým pásom, ktorý teda pôvodne nahradil kožený pás. Zrazu sa tento typ treniek stal hitom a so značkou sa neodmysliteľne začal spájať napríklad skvelý Muhammad Ali. Ten je dodnes aj po smrti akýmsi symbolom značky Everlast.

Mimo boxerského vybavenie sa teda značka zameriava na predaj športového vybavenia a oblečenia. To v sebe nesie nielen obuv, ale tiež aj mikiny, bundy, tričká a iné kúsky športového oblečenia. Ide teda vidieť, že sa šport čím ďalej viac rozrastá a že ho vykonáva čoraz väčšie percento ľudí. Športových značiek totiž tiež rastie a popularitu si získavajú aj také, ktoré sú na trhu opravu chvíľku. U tejto značky to neplatí. Dlhoročná tradícia, ktorá začala práve roka 1925, všetkým svojim budúcim klientom ukazuje, že je stále kvalitné, spoľahlivá a absolútne bezkonkurenčný.

Vďaka svojim štýlovým farebným kombináciám sa značka stále drží na stupni víťazov tých najobľúbenejších športových značiek. Vždy pri výrobe dbajú na tie najvhodnejšie módne trendy, ktoré im istoiste prinesú ďalšie potencionálnych klientov. Modernosť je teda vždy na prvom mieste. Na tie trendy sa jednoznačne musí hľadieť vždy, pretože móda začína hýbať svetom na plné obrátky. Aj keď sa jedná len o športové oblečenie, pri ktorom sa len spotíte, vždy musíte byť v kurze, aj keď beháte alebo ste v ringu a momentálne zabíjate súpera svojimi tvrdými ranami.