Bielenie zubov ľahko a rýchlo!

Krásny úsmev je snom skoro každého. Krásne zuby však nie sú práve to, čím by sa kdekto mohol pýšiť. Je to najmä dané geneticky – rad ľudí má škaredé zuby práve kvôli tomu, že ich majú nezdravé aj rodičia alebo starí rodičia. Avšak niekedy za boľavé zuby môžeme iba my, a to predovšetkým stravou, ktorú jeme. Bohužiaľ sa kazov mnohokrát nevyvaruje, ani keby sme si zuby čistili tak, ako sa správne má. Niekedy skrátka nás kazy musia potrápiť a my musíme platiť obrovské sumy peňazí za naozaj kanálikov, čistenie nervov v zuboch a dávaní plomby, ktorá sama o sebe je naozaj drahú položkou na účtenke od zubára.

Za čo však u zubára ešte platíme, je predovšetkým bielenie zubov. Biele zuby sú naozaj našim snom, preto sa nie je čomu diviť, keď sa aktuálne snažíme zarezervovať si termín u zubára, aby nám naše zuby efektívne vybielili. Lenže zubár má samozrejme plno, preto si kupujeme rad takých prístrojov, ktoré teraz žnú veľa úspechov, napriek tomu sa jedná o veľmi drahú záležitosť, ktorú si mnohokrát môžeme dovoliť len s dlhým šetrením, a to nám potom peniaze prídu ľúto za taký krám, ktorý možno ani nefunguje. Mali by sme to radšej skúsiť s babským radami, podľa ktorých docielime bielych zubov rýchlo, efektívne a hlavne hravo a lacno.

Bielidlo si Vypestujte na záhradke!

To najúčinnejší bielidlo pre naše zuby si môžete ľahko vypestovať na záhradke. Jedná sa o jahody, ktoré sú to najlepšie, čo našim zubom môžeme dopriať. Predsa len jahody si pestujeme na záhradke bežne, dokonca sme si ich začali pestovať aj v bytoch v kvetináčoch, pretože práve jahody sú najobľúbenejšie letné ovocie. Látky, ktoré sú obsiahnuté predovšetkým uprostred jahody a tiež zrniečka sú pre bielenie zubov absolútne fenomenálny, preto sa nie je čomu diviť, keď sa rozhodneme pre toto domáce bielenie. Okrem iného sa tiež radia používať jedlú sódu, ale to je bohužiaľ len krátkodobé riešenie, ktoré nám pomôže mať krásny biely úsmev.