Aké sú najobľúbenejšie značky tenisiek?

Tenisky sú presne typ obuvi, s ktorou sa pred každou zimou tak neradi lúčime. Mnoho z nás, predovšetkým tých z mladšej generácie, teda z tínedžerov, sa pred každou zimou rozhodne, že v daných botaskách či teniskách budú chodiť celú zimu. Lenže najmä tá tohtoročná zima im bohužiaľ nepriniesla dobrú správu. Vďaka tomu, že bolo snehu až po kolená a poľadovica bolo tak silné, že by s teniskami skĺzli hneď, čo by vyšli z domu, si tenisky nemohli vziať a pýšiť sa s nimi celú zimu. A tak museli všetci do jedného neochotne pristúpiť k tomu rozhodnutiu, že tenisky budú musieť na pár mesiacov schovať a že budú musieť vytiahnuť neobľúbené pohorky alebo práve čižmy, ktoré neznáša predovšetkým tie typy dievčat, ktoré majú malú postavu. Dlhé čižmy im postavu totiž ešte viac skracujú, čo im jednoznačne nelichotí. Ovšem konečne je tu jar, čo znamená, že sa opäť môžu hrdo oplývať svoju obľúbenú obuvou. Aké značky však patrí k tým najobľúbenejším? 

  • Adidas tiež ešte existuje 

Väčšina ľudí v záplave tenisiek značky Nike či Converse úplne zabudla na ďalší veľmi známu značku, a to Adidas. Táto značka sa žiaľ už rúca do záhuby so svojimi teniskami. Síce sú u niekoho veľmi populárna a stále nosené, na ulici sa s nimi stretnete vážne len zriedkakedy. Jedná sa teda o akýsi trend, ktorý doma môžete mať, ale taky nemusíte. Je všeobecne známe, že práve tieto tenisky nám skracujú nohu, pretože majú veľmi zaguľatený vzhľad. 

  • Converse je stále obľúbená klasika 

Naopak tenisky značky Converse sú stále na vzostupe. Jedná sa o obuv, ktorá snáď nikdy nebude klesať. Na trhu už je sto rokov a stále sa počas týchto rokov čelila iba s vzostupom, nie s pádom. Kto by to bol čakal od takejto obuvi? Napriek tomu si ľudia kupujú stále jednu farbu, a to bielu, aj keď sa vyskytuje v niekoľkých farebných kombináciách. Je zrejme čas na zmenu, čo poviete?