Aké plavky sa tento rok budú nosiť?

Aj keď možno nebudete letnú dovolenku tráviť pri mori, neznamená to, že by sme si nemali zaobstarať aktuálne hity zo sveta plaviek. Každým rokom móda prináša zaujímavé plavky, ktoré si ženy kupujú do svojej zbierky. Ani tento rok nebudú dámy ochudobnené, aj tento rok si budú môcť zaobstarať unikátne trendy, ktoré si poďme zhrnúť.

Budú sa nosiť volániky a rukávky

Kým vlani sme sa krapet vracali ku klasickým trojuholníkovým strihom alebo sme trochu zabrúsili do minulosti s vysoko vykrojenými nohavičkami, tohtoročné plavkové trendy sú celkom iné. Pre tohtoročnú plavkovú sezónu budú typické plavky s volánikmi a rukávmi, ktoré sa nám po dvojročnej pauze opäť vracia na scénu. Ak ste volániky na plavkách milovala, potom si ich iste s radosťou aj tento rok zaobstaráte.

Plavky s volánikmi alebo rukávniky pôsobí veľmi romanticky, navyše majú schopnosť odlákať od spodných partií, ktoré nie sú vždy tak dokonalé, ako by žena chcela.

S neutrálnymi tónmi najďalej dôjdeš

Minuloročná plavková sezóna sa niesla v znamení skôr farebných odtieňov. Tento rok sa však dočkáte veľké zmeny. Tento rok sa totiž nesiaha na farebné tóny, ale naopak sa vsádza na neutrálne odtiene farieb. V plavkových kolekciách narazíte na hnedé modely, tiež na béžovej alebo obľúbené khaki kúsky. Neutralita však v tomto prípade nie je nuda. V lete býva telo opálené a práve toto sú farby, ktoré vyzerajú úplne skvele na ženskom opálenom tele.

Textúry ako nové vzory

Tohtoročná plavková sezóna sa tiež ponesie v znamení textúr, ktoré mnohí ľudia označujú za nové vzory. Plavky sa budú vyrábať zo strečových materiálov, budú vyrobené hravým žabičkováním alebo ich zoženiete rebrované. Plavky vďaka textúram nebudú nuda, aj keď sa budú nosiť v neutrálnych farebných odtieňoch.

Aké plavky vám tento rok učarujú? Aké u vás zvíťazí? Stavíte na neutrálne farebné odtiene a volániky alebo naopak stavíte na textúry?