Šortky? Potom jedine teplákové!

Každý športovec má svoj daný štýl. Práve podľa obliekania sa pozná, aký má muž štýl alebo či vykonáva nejaký šport. Väčšinou nás zastraší najmä skateboardisti, ktorí sú preslávení a známi predovšetkým tým, že ich look vyzerá asi takto – tričko je minimálne o číslo väčšie, než jeho bežná veľkosť, šortky sú z naozaj ľahkého materiálu a na nohách majú obľúbené kecky s rovnou podrážkou, ktorá im bude úplne senzačne umožňovať to, do akej miery sú ich triky skvelé. Takéto voľné oblečenie je skrátka ich symbolom, vďaka ktorému je spoznáte naozaj na míle ďaleko. 

Rovnako tak spoznáte napríklad futbalistu. Tí sa spoznajú predovšetkým tak, že nosí predovšetkým tepláky všade, kam sa len hodí, ale tiež kam sa doslova nehodí. Milujú trochu voľnosti, preto volia najmä šortky, a to teplákového spracovanie. K tomu potom botasky s vyvýšenou podrážkou a vak na chrbte, ktorý je pre ne tiež špecifickým symbolom. Avšak jediný kúsok, ktorý veľmi často nosí, je v poslednej dobe vážne štýlový a nájdete ho vo veľkej miere vo všetkých obchodoch s oblečením pomaly aj viac, než bežné riflové spracovanie. Týmto trendom sú teplákové šortky, ktoré doslova trhajú rekordy v predajnosti. Aj keď sa nehodí úplne kamkoľvek, ich pohodlnosť nepozná medze, preto sa nie je čomu diviť, keď sú tak obľúbené! 

Kam ich nosiť a kam nie? 

U tohto kúsku je však nutné si uvedomiť, kam sa môžu a kam sa nesmie nosiť. Je to úplne rovnaké ako s tepláky, ktoré sa tiež nesmie nosiť všade, pretože skrátka k nejakým situáciám sa také tepláky naozaj nehodí. Medzi situácie, kam sa nehodí tieto šortky nosiť, sa radí napríklad oslavy rodiny alebo nejaké zvláštne príležitosti, na ktoré by sme sa mali trochu vyfiknout a vziať si napríklad smoking, oblek alebo aspoň košeľu so spoločenskými nohavicami. Vhodné sú však tieto šortky najmä na letnej dovolenke, na nákup alebo len tak k vode.