Zvýšená podrážka dominuje na väčšine moderné obuvi

Módnych noviniek je na módne diaľnici naozaj habadej. Keďže sa ukázalo, že tohtoročné trendy farba bude zelená, mnoho ľudí sa rozhodlo kupovať všetky veci presne do tejto farby. Niet sa čomu diviť, keď sa na uliciach stretávate predovšetkým s veľkou radom žien, ktoré majú oblečené ten istý odtieň zelenej farby, a síce vojensky zelenú. Práve tento odtieň totiž tento rok boduje a ešte bodovať tiež bude. Samozrejme dbajte na to, aby ste ho dobre kombinovali. Okrem iného sa však na módne diaľnici vyskytli hŕbu kúskov, ktoré zožali behom chvíľky abnormálne úspechy. Ide najmä o džínsy, ktoré sú u členku viditeľne odstrihnuté, ďalej sú to napríklad metalovo strieborné bundy bomber alebo napríklad aj stále sa rozširujúcej zaväzovacie topy, aj keď tie sú pre rad žien len veľký krok vedľa. 

Veľkých noviniek sme sa však dočkali aj v oblasti obuvi. Aj topánky si prešli akúsi revolúciou, v ktorej zvíťazili predovšetkým poltopánky, a to nie v obyčajnej čiernej farbe, ale v tej metalovo striebornej. Kovové farby teda tento rok vedú, rovnako ako vojensky zelený odtieň. Samozrejme v prvom rade je nutné dbať na vhodnú kombináciu, bez ktorej to naozaj nepôjde. 

Topánky s vysokou podrážkou trhajú rekordy v predajnosti! 

Medzi ďalšie novinky v oblasti obuvi sa však radí aj topánky, ktoré majú naozaj vysokú podrážku. Už to nie sú len tenisky, ktoré sa pýši vyvýšenou podrážkou kvôli kvalitnému behu, ale teraz sú to už aj poltopánky, ktoré sú vyvýšené rovnomerne, nie len na pätách. Tieto poltopánky sú však naozaj vkusné a je len otázka času, kedy sa vysoká podrážka prejaví napríklad aj u balerínok. Letná obľúbenú obuv zvanú sandálky to totiž už taky postihlo. Avšak aj v tomto prípade, to je nutné podotknúť, sa jedná o veľmi štýlové spracovanie. Keď mu topánkam na vysokej podrážke neveríte, skúste si ich vziať aspoň na jeden deň. Veď práve obdivné pohľady druhých vás prehovorí, aby ste ich nosili naozaj často.