Znamenie zverokruhu, ktorá sa radí k najviac naivným. Patríte medzi nich?

Prezrádzať svoj dátum narodenia sa niekedy vypláca a inokedy tiež nie. Mnohí ľudia si totiž môžu odvodiť naše znamenia, čo o nás prezradia veľké veci. Nielen, akými sme milenci alebo ako sa ku konkrétnym veciam staviame, ale tiež môžu prezradiť, či sme alebo nie sme naivnými ľuďmi. Áno, astrológovia majú o tejto stránke človeka jasno. O akých znameniach si myslia, že sú naivné?

Barani

Narodili ste sa v druhej polovici marca, prípadne v prvej polovici apríla? Radíte sa medzi Baranmi a z pohľadu astrológov patríte medzi naivné znamenia zverokruhu. Najväčší problém podľa nich nastáva v okamihu, keď sa Barani zamilujú. Sú často zamilovaní až po uší a obvykle si nedávajú na nič pozor. Aj keď im okolie hovorí, že by si na partnera mali dávať pozor, ignorujú to a neskôr ľutujú, že okolie neuposlúchli.

Dalo by sa teda povedať, že Barani sú naivní hlavne čo sa týka vzťahov. Najmä keď spadnú potom takzvane „do chomúta”, ​​šliapnu ešte viac na plyn a brzda je niečo, čo je im neznáme.

Kozorožec

Aj keď sú Kozorožci veľmi praktickým znamením zverokruhu, rovnako tak sú veľmi realistickí, zároveň sa astrológovia domnievajú, že sú veľmi naivní. Majú totiž tendenciu vidieť v ľuďoch iba to najlepšie a to zlé naopak zamurovať.

Sú veľmi náklonní a keď sa zamilujú, zamilujú sa skutočne poriadne. Dodávajú tomu druhému finančné zabezpečenie, pocit stability, vidia budúcnosť a nepoľavujú vo svojej vidine.

Ryby

Medzi naivné znamenia zverokruhu patria aj Ryby, ktoré síce sľubujú, že sa nenechajú oklamať, ale nakoniec vstúpia znovu do tej istej rieky. Inými slovami dávajú ľuďom veľmi často príležitosti na to, aby s nimi manipulovali.

Hovoríme o veľmi citlivom znamení zverokruhu, ktoré má navyše tendenciu vidieť v ľuďoch iba to najlepšie. Chcú dôverovať svojej intuícii, venujú pozornosť reči tela, vnímajú tón hlasu druhého. Nakoniec to sú však Ryby, s ktorými je veľmi často manipulované.