Že nepoznáte Culottes? Chyba!

Kto by nemiloval pohodlné oblečenie, v ktorom môžete stráviť celý deň! Nič vás nikde neškrtí, neškriabe, nepotíte sa v ňom. Toto je sen pre všetkých čo trávia deň v pracovnom zhone. Módni návrhári ale prišli s riešením tohto problému a na trh sa k nám dostali pohodlné nohavice menom Culottes. Tieto skvelé módne nohavice sú už u nás v kurze dva roky. A ich popularita stále stúpa vďaka spojeniu pohodlnosti a elegantnému vzhľadu. 

Nohavice Culottes sú vhodné snáď na každú príležitosť. V kombinácii so zvolenými doplnkami, môžete dať nohaviciam ako elegantné tak moderný vzhľad. Ak si v zamestnaní nemôžete dovoliť prísť v krátkej sukni a nechcete sa potiť v úzkych kahotách Culottes sú skvelá voľba. Tieto nohavice nápadito schovajú čo treba a podčiarknuť prednosti vašej postavy. 

Ako ich nosiť? 

V lete si človek nemusí vôbec s kombináciou k týmto nohaviciam lámať hlavu. Ak zvolíte nohavice s výrazným vzorom, oblečte k nim jednofarebné tričko, tielko a outfit je hotový. Vždy voľte vršok voľnejšie, ktoré zakasáte do nohavíc. Ak vás čaká napríklad záhradné párty, kde nie je potrebné byť za elegantnú dámu, vyberte športovejší vršok a tenisky. Ak si vyberiete nohavice výrazné farby, oblečte v rovnakom odtieni aj top. Skvelou voľbou sú tiež košele. Ak je už chladnejšie počasie tiež sako pôsobí veľmi dobre. 

Aké vybrať topánky? 

K týmto pohodlným nohaviciam môžeme obuť ako topánky na podpätku tak pohodlné tenisky. Ak idete na akciu, kde je potrebné byť za dámu lodičky sú to čo je potrebné k Culottes obuť. Vďaka dĺžky nohavíc obuv krásne vynikne, preto si na nej dajte záležať. Tieto nohavice nie sú len letné záležitosťou, takže čižmy sú skvelá voľba.