Zamierte do eshopov pre tohtoročné trendy skôr, než budú vypredané

S príchodom novej sezóny berú nákupné maniačky obchodné centrá doslova útokom, ale v súčasnosti, keď je vďaka opatreniam vlády na koronavírus offline predaj na nule, treba sa pozerať na online nakupovanie. Kto by nechcel uloviť najhorúcejšie trendy, ktoré sa budú nosiť a ktoré by im zaistili u módnych kritikov skvelé hodnotenie. V prípade, že aj vy patríte k nákupným maniakom, prezradíme vám, na aké trendy sa zamerať pri nakupovaní. Jar so sebou priniesla naozaj atraktívne kúsky, ktoré sa však krapiet líšia od tých, ktoré sa nosili vlani. Okrem značkových kúskov, ako sú Twinset šaty alebo bundy Diesel, oslníte aj s nižšie uvedenými trendmi.

Farebné vrecká, to je hit

Každá jar sa nesie v znamení farieb a ani tento rok tomu nebude inak. Zatiaľ čo zima sa nesie väčšinou v znamení pochmúrnych, tmavých odtieňov, tento rok urobíte dobre, keď siahnete po pastelových farebných odtieňoch. V ideálnom prípade by ste mali siahnuť po farebnom vrecku, ktoré sa bude hodiť hlavne vo chvíli, keď odhodíte teplé kabáty a bundy. Pre alternatívny luxus odporúčame siahnuť napríklad na značku DSQUARED2.

Okrem farebných vrecúšok by ste mali siahnuť aj po farebných kožených kúskoch. Na mysli máme nielen farebné kožené bundy, ale aj budú hitom farebné kožené nohavice alebo farebné kožené sukne, v ktorých budete úplne neprehliadnuteľní.

Uspejete s oversized šaty

Ani na šaty sa na jar nezabúda. Otázkou ale je, aké šaty budú typické pre tohtoročnú jarnú sezónu. Podľa módnych odborníkov uspejete predovšetkým s oversized kúskami, ktoré budú bez výrazného pása a ktoré budú mať voľnú sukňu zhruba v midi dĺžke.

Stavte tiež na bižutériu

Nemusíte si kupovať drahé luxusné šperky, aby ste s nimi uspeli. Stačí, keď siahnete po bižutérii, ktorá je teraz dostupná v oveľa hravejšej podobe ako doteraz. Pri výbere bižutérie sa nebojte odviazať, siahnite napríklad po náušniciach v tvare čerešní alebo po náušniciach v tvare jahôd alebo mušlí. Tiež nešliapnete vedľa s kvetinovými náušnicami, ktoré do vašej zbierky vnesú aktuálnu teplú jar.