Zamávajte celulitíde

Leto môže byť pre mnoho žien depresívne. Hovoríte si prečo? Sú dovolenky, krásne počasie nás zvádza k trávenie času v prírode, navštevovanie pamiatok a tiež nesmieme zabudnúť na obľúbené grilovanie. Áno, to všetko je báječné a baví snáď všetky. Ale ženy majú v tomto období aj pár záporných bodov, ktoré by k definícii leta mohli napísať.

Aké to sú?

Buďme úprimné, milé dámy, sme k sebe mnohokrát až moc kritické. Mali by sme si asi vziať príklad z mužov, tí si hlavu nelámu, v čom majú menšie brucho či pozadia. Proste sa obliecť, niektorí možno mrknúť pred odchodom do zrkadla a pochváli sa, ako im to sekne. My ženy pri zrkadle trávime času ďaleko viac, a s týmto pocitom mnohokrát neodchádzame. Riešime, či nám tá blúzka nepridáva kilá, či či tá sukne nie je príliš krátka a nepúta pozornosť k celulitíde. Predsa len celulitída je problém väčšiny žien bez chudých či baculek.

Boj s celulitídou

Už ste celulitíde vyhlásili vojnu mnohokrát, ale zakaždým ste odchádzali porazenej? Myslíte si, že už ste vyskúšali naozaj všetko? Čo tak prírodný olej? Dáme vám typ na ten najlepší.

Cyprusový olej

Tento olej pomáha znásobiť prúdenie krvi. Tým pomáha zbaviť sa tukových buniek. Tento olej nájdete v zložení mnohých chudnúcich prostriedkov. Preto nie je na škodu ho tiež vyskúšať aj z vonkajšej strany. Svoje postihnuté miesta celulitídou natierajte pravidelne olejom a uvidíte, čo sa bude diať. Pokožka bude skvele prekrvená a spevnená. Najlepšie je natierať si miesta po teplé sprche, kedy sú póry kože otvorené, vďaka tomu bude olej pôsobiť hlbšie.