Wenger

Každá žena iste mnohokrát zvažuje, čo má kúpiť svojmu partnerovi k narodeninám alebo k Vianociam. Iste vždy prídu do úvahy topánky, ale u nich hrozí, že sa nemusíte trafiť do položky, ktoré váš muž má. Predsa len sú každé topánky číslované inak, a tak je mnohokrát záhadou, akú vôbec veľkosť topánok kúpiť. Väčšinou sa teda dostanete k záveru, že topánky nebudú tou dobrou voľbou. Trebárs by ste to mohli skúsiť s oblečením, ale to je také všedné. Tričko mu predsa len môžete kúpiť denne. A tak teda volíte ešte ďalej. Nakoniec skĺznete k hodinkám, pretože tie sú známkou nadčasové klasiky, ktorá jednoznačne nikdy nezostarne a stále bude v kurze. Predsa len sa hodinky nosí takmer ku všetkému, a tak si teda opäť poviete, že takým darčekom rozhodne zabodujete. 

Tie najlepšie sú vždy zo Švajčiarska, a to konkrétne z dielní značky Wenger. Tieto hodinky v sebe nesú veľa skvelého. Možno za to môže vzhľad, možno dlhoročná história značky, ale hodinky si zrazu vybudovali svoje riadne miesto vo svete týchto výrobkov. Vďaka svojmu nadčasovému vzhľadu ich budete môcť nosiť niekoľko rokov, nie len niekoľko dní, počas ktorých sú v kurze. Okrem iného sa Wenger zameriava aj na cestovné vybavenie a veľmi obľúbenými sú vreckové nože, ktoré sa radia naozaj k tým multifunkčným, a tak po nich siahne kdejaký kutil v domácnosti. 

Hodinky ku každému looku 

Páni by si v súčasnosti mohli riadne zvykať na fakt, že hodinky sú teraz naozaj trendy. Možno by im neuškodilo, keby ich každé ráno pripli k akémukoľvek looku, pretože každý look trošku vylepší a obohatí. Asi práve preto sa stali tak populárnymi a teraz veľmi štýlovými. Je skvelé je nosiť k formálnym outfitom, ako sú obleky alebo košele s poltopánkami, ale na svoje si prídu aj tí, ktorí milujú pohodlie. Tento doplnok sa totiž pekne vyníma aj na mužovi, ktorý má na sebe prosté tričko a roztrhané džínsy.