Vytaste svoju zvodnosť na Zrće beach!

Pri voľbe letnej dovolenky sa rozhodnite určite pre nejakú senzačnú pláž. Hlavne ženy si predsa sľubujú od dovolenky, že sa na nej riadne opália a že potom budú ďalšie dva mesiace ukazovať svoje opálenie v práci, kde budú ostatné kolegyne iba pukať závisťou, pretože ony sa na takú krásnu plážovú dovolenku skrátka nedostali.

Pokiaľ však neviete, na akú takú plážovú dovolenku sa vydať, potom sa rozhodnite pre klasickú Zrće Beach, ktorá svojou popularitou nepozná medzí! Je obľúbená rok čo rok, pretože na ňu stále jazdí veľké množstvo ľudí. Ide však skôr o mladých ľudí, ktorí si tu chcú užiť nekončiace diskotéky a nekončiace množstvo liateho alkoholu!

Ak však o tejto pláži nie ste nejako presvedčení, prinášame vám niekoľko dôvodov, prečo zvoliť práve túto pláž ako miesto, kde strávite tohtoročnú dovolenku, na ktorú rozhodne budete spomínať!

Dôvod 1: Nie je to nebezpečná oblasť

Ľudia si v poslednom čase vyberajú dovolenku hlavne na základe toho, či sa jedná alebo nejedná o nebezpečnú oblasť, na ktorej by hrozil útok teroristom. Zrće Beach nepatrí práve k takým dovolenkám, kde by sa to hemžilo teroristickými útokmi. Jedná sa o takú pokojnú (ale večierkovú) dovolenku, preto na ňu choďte!

Dôvod 2: Cenovo dostupná dovolenka!

Keďže sa jedná o Chorvátsko a nie o Grécko alebo Taliansko či Španielsko, dovolenka vás nebude stáť hotový majland! Možno aj vďaka prijateľnej cene je stále táto dovolenka populárna a obľúbená, ale to, čo už na nej miniete, to už možno presahuje všetky medze.

Dôvod 3: Párty dňom i nocou!

Ak ste nočný živel, jednoznačne vás nadchnú nekončiace párty, ktoré majú dokonca aj svoj program, ktorý nájdete na internetových stránkach. Párty sú tu dňom i nocou, preto ukážte svoju ženskosť a zvodnosť!

Dôvod 4: Pre partiu priateľov je táto dovolenka ako ušitá!

S partiou dobrých priateľov si túto dovolenku užijete na sto percent! Ako rodinnú dovolenku ale voľte trochu iné miesto.