Vytasí svoju zvodnosť na Zrće beach!

Pri voľbe letnej dovolenky sa rozhodnite určite pre nejakú senzačný pláž. Hlavne ženy si predsa sľubujú od dovolenky, že sa na nej riadne opáli a že potom budú ďalšie dva mesiace ukazovať svoje opálenie v práci, kde budú ostatné kolegyne jenom pukať závisťou, pretože ony sa na takú krásnu plážovú dovolenku skrátka nedostali.

Ak však neviete, na akú takú plážovú dovolenku sa vydať, potom sa rozhodnite pre klasickú Zrće Beach, ktorá svojou popularitou nepozná medze! Je obľúbená rok čo rok, pretože na ňu stále jazdí veľké množstvo ľudí. Jedná sa však skôr o mladých ľudí, ktorí si tu chcú užiť nekončiaci diskotéky a nekončiaci množstvo liateho alkoholu!

Ak však o tejto pláži nie ste nejako presvedčení, prinášame vám niekoľko dôvodov, prečo zvoliť práve túto pláž ako miesto, kde strávite tohtoročnú dovolenku, na ktorú rozhodne budete spomínať!

Dôvod 1: Nie je to nebezpečná oblasť

Ľudia si v poslednej dobe vyberajú dovolenku hlavne na základe toho, či sa jedná alebo nejedná o nebezpečnú oblasť, na ktorej by hrozil útok teroristom. Zrće Beach nepatrí práve k takým dovolenkám, kde by sa to hemžilo teroristickými útokmi. Jedná sa o takú pokojnú (ale večírkovou) dovolenku, preto na ňu vyjdite!

Dôvod 2: Cenovo dostupná dovolenka!

Keďže sa jedná o Chorvátsko a nie o Grécko alebo Taliansko či Španielsko, dovolenka vás nebude stáť hotový majland! Možno aj vďaka prijateľnej cene je stále táto dovolenka populárna a obľúbená, ale to, čo už na nej miniete, to už možno presahuje všetky medze.

Dôvod 3: Párty dňom i nocou!

Ak ste nočné živel, jednoznačne vás nadchnú nekončiaci párty, ktoré majú dokonca aj svoj program, ktorý nájdete na internetových stránkach. Párty sú tu dňom i nocou, preto ukážte svoju ženskosť a zvodnosť!

Dôvod 4: Pre partiu priateľov je táto dovolenka ako ušitá!

S partiou dobrých priateľov si túto dovolenku užijete na sto percent! Ako rodinnú dovolenku ale voľte trochu iné miesto.