Výber svadobnej kytice netradične

Nájsť si vhodné a požiadavkám vyhovujúce svadobné miesto môže byť trochu oriešok. Vďaka svadobnému katalógu to ale nakoniec taká veda byť nemusí. Rovnako tak môže byť veľmi ľahké vybrať si, z akých kvetov sa bude skladať vaša svadobná kytica. Nie je to totiž o ničom inom, než aby ste sa obrátili na vaše znamenie zverokruhu. Pretože práve znamenie zverokruhu vie, čo máte najradšej. A presne podľa toho vyberie adekvátny kvet, ktorý bude hrať v pugéte jasný prím.

Váhy milujú mečíky, Škorpióny dávajú prednosť vznešenému nebezpečenstvu

Poďme sa pozrieť na Váhy čiže jedincov, ktorí sa narodili v druhej polovici septembra alebo v prvej polovici októbra. Títo ľudia bývajú veľmi pokojné vody, ale zároveň sú vodami veľmi hlbokými. Na prvý pohľad môžu pôsobiť veľmi vyrovnane, pravda však môže byť nakoniec niekde úplne inde. Je tomu tak napokon aj v prípade mečíkov, ktoré sa zdajú byť na prvý pohľad veľmi krásnymi a elegantnými, ale ich pestovanie nebýva práve jednoduché.

Na druhú stranu Škorpióni upúšťajú od bežného kvetu, akým bol mečík, a dávajú prednosť skôr niečomu netradičnému, čo v nich evokuje nebezpečenstvo a silu. Vhodným kandidátom do svadobnej kytice môže byť gloriosa vznešená, čo nie je práve tradičný kvet, ale je rovnako nebezpečný ako Škorpión samotný. Obsahuje totiž prudko jedovatú látku.

Strelci sú cestovatelia, Kozorožci veľké osobnosti

Narodili ste sa v znamení Strelca? Potom určite sami potvrdíte, že ste takým cestovateľským znamením. Túžite po poznaní, a to či už myšlienok, tak poznania sveta. Aj preto vám najviac učaruje opäť menej tradičný kvet do svadobných pugétov, a to strelície. Evokuje v človeku exotiku, čo je presne to, čo sa bude Strelcom páčiť.

Kozorožci čiže ľudia narodení na prelome roka sú oproti Strelcom skôr veľmi odmeraní, ale niet pochýb ani sporu o tom, že to sú veľké osobnosti. Majú bezchybný štýl, ktorý však nie je výstredný. Sú skrátka elegantné. Aj preto musí byť súčasťou ich svadobnej kytice kala.

Vodnári milujú tajomstvo (a orchidey), Ryby dávajú životu zmysel

Medzi ďalšie vodné znamenia patria aj Vodnári, ktorí sú znamením symbolizujúcim tajomstvo. Priťahujú aj takú excentrickú povahu a majú veľmi vyvinuté sociálne cítenie. Ich ideálnou kvetinou sú orchidey, ktoré sa vo svete kvetov berú aj za veľmi tajomné.

V prípade, že ste sa narodili v znamení Rýb, bude vás to ťahať k niečomu farebnejšiemu, konkrétne k narcisom. Ste totiž typickým znamením, ktoré má chuť a tendenciu dávať životu nutne zmysel.