V zime sa bez nich nezaobídeme!

Je tu zima a k nej neodmysliteľne patrí zimné oblečenie. Zimné bundu a topánky máme všetci, ale ako ste na tom s čiapkou? Že čiapku nenosíte? Tak v tom prípade robíte obrovskú chybu. Čiapka je jedným z najväčších tohtoročných trendov. Môžete si vybrať od čiapka s brmbolcom až po baret. Výber je čisto len a len na vás. 

Čiapka s brmbolcom či bez 

Čiapka s brmbolcom je kúsok, ktorý nás sprevádza už od detstva. A ani v dospelom veku si s ňou neurobíme hanbu. Táto čiapka dá nosiť ako na hory, tak aj do mesta. Hoci sa to nezdá čiapka s brmbolcom je i elegantný doplnok. Skvele vyzerá k elegantnému kabátu, ktorý k nej farebne ladí. 

Čiapka bez brmbolce ako aj nestarnúca klasika. Kto si na bambuľu netrúfne, zvolí túto variantu a tiež neurobí chybu. Tiež sa hodí ako k spoločenskému tak športovému oblečeniu. 

Ako kapitán aj v zime 

Áno, áno. Reč je o kapitánskej čiapku, ktorá nie je len letné záležitosťou. Je pravdou, že ju ale volíme v teplejších zimných dňoch. Od tej letnej kapitánskej čiapky sa táto líši materiálom, ten je volený teplejšie a čiapky je trochu priliehavejšie. Túto čiapku nosíme k elegantnému štýlu. Môžeme ju zvoliť ako zdobenú alebo len jednofarebnou. Tu záleží na vašom vkuse a tiež zvyšku outfitu. 

Klobúky a barety pre dámy 

Ak ste sa nenašla ani v jednej z predchádzajúcich variantov. Vyskúšajte klobúk či baret. Je to veľmi elegantný štýl a hodí sa ako k mladej žene, tak k staršej dáme. Však vyžaduje si celkový elegantný štýl. Na výber je celá škála farieb, preto sa nebojte odviazať a zvoliť aj farebnú verziu týchto modelov a tým oživiť svoj outfit.