Twinset aj klasický kostým pristane každej postave

Komplet v podobe sukne alebo nohavíc a saka máme vo svojom šatníku všetci. A keď nie my, tak naši rodičia ich mali viac ako dosť. Súčasná podoba zladeného outfitu je ale trochu rafinovanejšia. Sexy kúsky nesmú chýbať!

Klasika do kancelárie

Medzi evergreeny kostýmov sa radí nohavicový kostým. Ten sa hodí pre teplé aj chladné počasie a vyzerá reprezentatívne úplne za každej situácie. Ku klasike do kancelárie zvoľte len umiernené doplnky, vlasové doplnky by mali byť maximálne s perlami alebo perleťou.

Klasický kostým môžete obmeniť a vziať si jeho podobu so sukňou. K tomuto outfitu sa vždy hodia lodičky alebo klasické topánky na podpätku.

Twinset mení pravidlá hry

Je to pre vás nuda a hľadáte vhodný outfit, s ktorým vyniknete aj mimo pracovného prostredia? Zamerajte sa na twinset. Jedná sa o pletený pár dvoch kúskov oblečenia. Top v podobe úplného svetríka a dlhšej sukne. Rozhodne ale nečakajte nič klasické a nudné. Twinset je poriadny odväz! Vynikne v ňom váš pas aj postava. Horný diel svetríka je totiž väčšinou v prevedení crop topu. Materiály sú často elastické a veľmi priliehavé. Tento kúsok si oblečiete v deň, keď sa budete cítiť sebaistá a budete chcieť žiariť.

Legíny a crop top

Ani v posilňovni alebo pri cvičení nemusíme vyzerať usadlo. Crop topy sa dostali aj do športového oblečenia a je preto ľahké si zvoliť kombináciu, ktorá vám bude vyhovovať. Chcete crop top v podobe roláčika s dlhými rukávmi, ktorý doplníte legínami v rovnakej farbe? Klasickú čiernu vymeňte za bielu alebo ružovú a budete žiariť!

Ušité na mieru

Teraz sme prešli konfekciu. Je to pre vás málo a potrebujete definovať svoj štýl úplne osobitým spôsobom? Dajte prácu miestnej krajčírke a nechajte si v najbližšom štúdiu vytvoriť matching outfit z materiálu, ktorý vám bude najviac vyhovovať.

Užite si kostým vo všetkých jeho podobách.