TRIUMPH

Zohnať príjemné, prispôsobivé, kvalitné, ale predovšetkým pohodlné spodné prádlo býva pre väčšinu žien niekedy veľkým orieškom. Preto je načase túto záhadu rozlúsknuť a zamerať sa len na jednu značku, ktorá dominuje týmto častiam oblečenia. História luxusné značky Triumph siaha až do roku 1886. Celková pôsobnosť na trhu sa radí k tým naozaj úspešným, preto sa nie je čomu diviť, že postupom času sa spoločnosť zameriavala na najrôznejšie prevedenia podprseniek alebo nohavičiek. Najskôr to bola iba švábska manufaktúra, ktorá sa špecializovala na korsetové tovar, ale počas rokov sa vyšplhala až k samotnému vrcholku hôr – stala sa svetoznámou úspešnou a predovšetkým stále prosperujúce firmou. Dodnes sa stretnete sa stále novšími a lepšími kúsky rôznych tvarov a strihov.

Triumph je teda firma zameriavajúca sa na výrobu spodnej bielizne. Ide naozaj o kvalitnú kúsky. Široká ponuka jednoznačne zaručí, že si vyberie každá žena. Sú libo rozmanité druhy podprseniek? Alebo ste radšej za klasické nohavičky? Či už uprednostňujete akýkoľvek štýl, určite si prídete na svoje. Triumph je totiž značka pre náročných.

Kvalitné a dobre padnúcu bielizeň nezoženiete len tak niekde. Každý žena určite vie, aké trable niekedy v tejto oblasti môžu nastať. Nie sú veľkosti podprseniek či sa nepáči štýl alebo vzor a už z kúpy zíde. Široká škála predajní najrôznejších značiek neponúka lichotivé a hlavne vkusné kúsky, preto často krát z nákupov prídeme s prázdnou. S prázdnou však neprídeme vtedy, ak zamierime do predajní tejto značky. Ochotní pracovníci vždy poradia a odporučia podprsenku vhodnú priamo pre danú ženu.

Triumph sa však nešpecializuje iba na spodnú bielizeň (aj keď sa jedná o hlavný zámer celého podniku). V jeho ponuke sa stretnete aj s tielkami alebo ľahkými basic tričkami. Jedná sa však len o dámsku módu, páni budú musieť skrátka inam.