Topánky CROCS už nie sú len gumové dreváky

Topánky Crocs pozná naozaj celý svet. Táto značka určite patrí medzi jednu z nejkopírovanějších, a ťažko povedať, či to je dobre alebo zle. Niektoré značky majú dokonca certifikované antibakteriálne materiály a ponúka oveľa lepšiu cenu, takže je len na vás, po čom siahnete. Sahejte ale vždy len po kvalite. Všetci tieto topánky poznáme najmä ako gumové dreváky, ktoré svojim neustále rovnakým tvarom, dierami na priehlavku a pásikom cez pätu, jednoducho naznačujú ojedinelý štýl. Sú v najrôznejších farbách a veľkostiach. Lenže tomu už dávno odzvonilo a tieto topánky už nie sú len dreváky.

Ako je to s tvarmi

Prvotný cieľ, vyrobiť najmä protišmykovú a vzdušnú obuv vhodnú do welness sa podaril. Topánky typu Crocs sa stali súčasťou botníka mnohých z nás. Dnes to ale nie je len o jednom jedinom modeli topánky v niekoľkých farbách. Dnes je táto značka oveľa ďalej a je potrebné to vedieť. Opäť nájdete ďalšie odnože pod inými značkami a s inou cenou. Ak ide o kvalitný certifikovaný materiál, pokojne si ich kúpte. Medzi krásnu novú kolekciu zo zaradilo mnoho sandálov a balerínok. Stále ide samozrejme o zdravotníckou stielku prekrvujúce chodidla, ľahký materiae, ktorý na nohe ani necítite. Stále sa budete cítiť ako v bavlnke, ale s oveľa štýlovejšie topánkou.

Baleríny, sandále aj zimné topánky Crocs

V športovom a elegantnom štýle si môžete zaobstarať uzavreté aj zaujímavo prederavené topánky, ktoré sú v ponuke v niekoľkých farebných variantoch a motívoch. Balerínky sú topánky, ktoré sa hodia snáď ku každému outfitu. Sandálky Crocs potom nájdete často v jednofarebných alebo dúhových prevedeniach, pretože sa skladajú zo zaujímavo prepletených, niekedy práve farebných pásikov. Obuv Crocs už ale nejakú chvíľu môžete mať aj v zimnej kolekcii, v ktorej nájdete potrebné krásne kapce, bez ktorých by váš botník nemal zostať ladom. Super sú aj zateplené dreváky, ktoré sú teplé a vysoko praktické.