Top 6 trendy doplnkov pre rok 2022

Môže byť ťažké držať krok s neustále sa meniacimi trendmi vo svete módy. Ako si ale udržať krok s týmito neustále meniacimi sa trendmi? Tým tajomstvom sú doplnky. Správne doplnky môžu byť všetko, čo potrebujete, aby ste vdýchli život svojmu existujúcemu šatníku.

Personalizované šperky

Šperky na zákazku sú teraz v kurze! Na trhu s doplnkami je to už niekoľko rokov stálica. Celebrity ako Rihanna, Taylor Swift, Beyoncé a Kate Middleton pomohli posunúť tento trend na novú úroveň popularity. Zaobstarajte si teda štýlový náhrdelník s menom alebo symbolom, ktorý vyraďuje vašu osobnosť a štýl, koniec koncov vy ste si ho navrhli.

Oversize taška

Éra oversize vecí i doplnkov zdá sa zostane v kurze ešte veľmi dlho, vďaka bohu! Koniec koncov potrebujeme dostatočne veľkú tašku, aby sme v nej mohli nosiť všetko, čo počas dňa potrebujeme.

Oversize taška je dokonalým doplnkom pre každodenný rušný život. To, že sú trendy a súčasťou módneho kolobehu, je bonusom navyše pre tých, ktorí bez svojho laptopu neopustia domov.

Mohutné slnečné okuliare

Keďže je leto v plnom prúde nemôžeme vynechať slnečné okuliare. V tejto oblasti sú trendy skutočne mohutné kúsky. Pokiaľ sa chcete trochu odviazať, môžete sa poobzerať po rôznych farebných odtieňoch, aby boli ešte nezabudnuteľnejšie.

Rukavice

Nie, nemyslíme tie na zimu nebojte sa. Oveľa viac zodpovedajúce sú elegantné rukavičky, ktoré mala Audrey Hepburn v raňajkách u Tiffanyho. Rukavičky môžete nosiť v rôznych prevedeniach, s pierkami, perlami, jednoduché alebo extravagantne farebné.

Masívne prstene

Tohtoročným trendom sú aj prstene, ale nie tak hocijaké, masívne! Potrebujete aspoň tri alebo štyri na obe ruky. Tento trend ľahko pripomína Phoebe z priateľov, pamätáte, koľko nosila prsteňov? A väčšina z nich bola masívna. Pre zjemnenie vzhľadu, ich môžete nakombinovať spolu s minimalistickými šperkami.

Perlový choker

Koncom minulého roka sa do módy vrátili perleťové šperky. Tento trend je minimalistický, štýlový a nenápadný. Tom Ford uviedol na trh blýskavé chokery, ktoré sú veľmi elegantné. Pokiaľ vás ale láka dramatickejší a masívnejší look, taký choker od Vivianne Westwood je to pravé pre vás.