Timo

Značka Timo sa v roku 1992 sa vydala svojou vlastnou cestou v momente, keď sa odpojila od firmy Triola. Zakladateľkou firmy je pani Kalivodová, a jedná sa výhradne o českú rodinnú firmu s veľkými úspechmi na trhu. Spoločnosť Timo a jej modelová dielňa so skúseným tímom modelářek prenáša svoje skvelé nápady inšpirované svetovou módou aj požiadavky zákazníčok priamo na konečný produkt. Značka Timo poskytuje pracovné príležitosti pre 160 zamestnancov a tunajšie krajčírky každoročne spracovávajú viac ako 60 km čipiek, 600 km lemovaček a 6 000 km niťou. Vyrába dámske, ale aj pánske spodné prádlo či detské bielizeň.

Značka Timo s bohatým sortimentom

Značka Timo je najväčším výrobcom spodnej bielizne v Českej republike. Kladie dôraz na vysokú kvalitu, nadčasovú eleganciu, precízne spracovanie v detaile a prepracovanosť výrobkov v prijateľnej cene. Prvotriedne materiály a presná technika spracovanie zaistí dlhú životnosť. K prednostiam spoločnosti Timo patrí široká ponuka tovaru i schopnosť pružne reagovať na súčasné individuálne potreby všetkých zákazníčok a zákazníkov. Ide o funkčne a konštrukčne vhodne spracované bielizeň. Timo sa angažuje aj v projektoch zameraných na boj s rakovinou prsníka alebo v projektoch, ktoré podporujú organizáciu voľného času našej mládeže.

Značka Timo sa zmyselným oblečením aj bielizňou

Značka Timo sa zameriava najmä na výrobu spodnej bielizne, plaviek a pyžám pre ženy, mužov a deti. Bielizeň je vo výbornej kvalite, modernému vzhľadu i precíznym strihu a je dostupné v atraktívnych cenách. Timo sa špecializuje aj na spodnú bielizeň vhodné pre plnšie tvary a tiež na podprsenky väčších veľkostí. Špecializáciou je dámska spodná bielizeň, kam spadajú predovšetkým podprsenky, nohavičky a tangá. Nájdete rozličné typy spodnej bielizne, ako sú športové podprsenky, dojčiace podprsenky, sťahovacie bielizeň aj dámske prádlo v nadmerných veľkostiach. Podprsenky sú vo veľkostiach A – J, bez kostice, s kosticou, vystužené, gélové a krajkové. Značka Timo ponúka plavky, tankiny, dojčenské podprsenky, košieľky, nohavičky, nočné košele, pyžamá aj župany. Nechýbajú ani doplnky, tašky, kabelky, hodinky a šperky.