Telové lodičky? My hovoríme ÁNO!

Každá žena určite nájde vo svojom botníku čierne čižmy či čierne lodičky. Tak by to malo byť aj u telových lodičiek. Ich výhodou je praktickosť, opticky vám predĺžia nohy a hlavne, hodí sa prakticky k akémukoľvek outfitu! 

Táto farba lodičiek je veľmi univerzálny a môžete ju kombinovať s rôznymi farbami. Oblečte k nim čiernu sukňu či nohavice a môžete vyraziť do práce či do spoločnosti. Vezmite si červené šaty a na rande budete vyzerať skvele. Máte zraz s kamarátkou na kefe? Vezmite džínsy, bielu blúzku, telové lodičky a budete prekvapená vy aj kamarátka, ako skvelá voľba to bola. Týmto sme chceli naznačiť, že sú vážne kombinovateľné ku všetkému a ku všetkým príležitostiam. 

dlhé nôžky 

Snáď každá žena túži mať krásne dlhé nohy, ale nie každá sme týmto darom obdarované. Lodičky telovej farby sú teda ideálna voľba, pretože vám nohy opticky predĺžia. Trik je v tom, že takmer splývajú s farbou vašej kože, takže nemožno presne poznať, kde vám noha končí. 

Podpätok? 

Nie ste práve fanúšikom vysokých podpätkov? Bojíte sa vyraziť v podpätkoch? Nezúfajte! Tieto telové lodičky vyzerajú skvele aj s nižším podpätkom. Alebo si môžete zaobstarať napríklad len baleríny. Tie vám odvedú takmer rovnako dobrú službu. Po čase treba prídete podpätkom na chuť, alebo chôdzi na podpätkoch natrénujete a potom prídu na rad tie pravé lodičky. 

Je tu jedno pravidlo, ktoré by sme mali dámy dodržiavať, a to že lodičky s otvorenou špičkou alebo pätou si obúvame skôr na menej formálne príležitosti. 

Ak sa vám telová farba nepozdáva, môžete jej nahradiť krémovú či svetlo ružovou.